Robotik Kodlama Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

Robotik Kodlama Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akademi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz birçok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Robotik Kodlama Eğitimi ve Sertifikası veren üniversiteler den aldığınız Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedirler. Almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile kursiyerlerimize sağlanılmaktadır.

Robotik Kodlama Eğitimi sonunda vermiş olduğumuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile iş hayatınıza büyük bir adım atmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. 

Robotik Kodlama Eğitimi ile hayatımızın her alanında kodlamanın olduğunu ve bunun sayesinde hayatımızın nasıl kolaylaştığını görebilmekteyiz. Kodlama yöntemi aynı zamanda çocuklarımızın akademik becerilerinde de büyük desteği olmaktadır. Robotik Kodlama Eğitimi bireylere kodlama tekniğinin kavramının anlatımını destekleyici, hayallerindeki tasarımın gerçekleşmesinde yardımcı olunabilecek eğitim programlarından biridir diyebiliriz. Robotik Kodlama zaman içerisinde hızla yaygınlaşıp başta öğrencilerin büyük ilgi odağı haline gelmiştir. Hızla gelişip talep edilen eğitim programı olması ile birlikte bu alanda eğitim verebilecek eğitmenlere de ihtiyaç artmaktadır. Robotik Kodlama Eğitimi ile bu alan da kendisini geliştirmek isteyen ve verimli olabileceğine inanan her birey eğitim programına katılarak eğitmen olabilmektedir.

Robotik ve Kodlama Eğitimine Kimler Katılabilir?

  • Kodlama ve Robotik Eğitimine Tüm branş öğretmenleri
  • Okul öncesi öğretmenleri
  • Kodlama ve Robotik Eğitimine Yeni mezun öğretmenler
  • Robotik ve kodlama eğitmenliği yapmak isteyenler
  • Kodlama ve Robotik Eğitimine Çocukları için kaliteli vakit geçirmek isteyen ebeveynler
  • Milli eğitim bakanlığına bağlı resmi veya özel okullardaki tüm öğretmenler

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Robotik Kodlama Eğitimi ve  Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Robotik ve Kodlama Eğitimi Sertifika Programı

Leave a Comment

Your email address will not be published.