Hakkımızda

Hakkımızda

Yaşam Boyu Eğitim Uzaktan Eğitim Merkezi olarak,

 • Yaşamınıza ve Geleceğinize Değer Katmak İçin buradayız.   
 • Problemlerden uzak, güvenli, keyifli öğrenme amaçlıyoruz.
 • Kişisel gelişim ve eğitiminize zaman ve mekandan bağımsız alternatif eğitim yöntemi sunuyoruz.

Bireylerin iletişim araçlarını kullanarak zaman ve mekandan bağımsız olarak eğitim almalarını hedefliyoruz. Artan yoğun iş temposu, geçim sıkıntısı, maddi zorluklar nedeniyle eğitim ve kişisel gelişimlerine yeterince zaman ayıramayan bireyler için alternatif bir eğitim yöntemi oluşturuyoruz.

Küreselleşen dünya içerisinde mesleki ve kişisel gelişimini güncel tutmak için eğitim almak zorunda olan kişiler yaşadıkları yerde eğitim olanaklarının kısıtlı olması, eğitim kurumlarına ulaşım engeli olması, mesai saatleri dışında eğitim almak zorunda olması nedeniyle uzaktan eğitim aynı zamanda alternatifsiz bir eğitim modeli olmuştur.

Uzaktan eğitim, dünyanın her yerinde eğitim anlayışı ile bireylerin yaşam boyu eğitim sürecine büyük kolaylık sağlamaktadır. Zaman ve mekandan bağımsız, ulaşım zorluğu olmadan istediği eğitimleri almasını sağlamak adına Yaşam Boyu Eğitim platformu bilgi ve iletişim teknolojileri anlamında geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli bireylere 7/24 erişim sunmaktadır.

Yaşam Boyu Eğitim Uzaktan Eğitim Merkezi, 2018 yılında işletme mezunları ve uzman eğitimciler  ile kurulmuş, Yaşam boyu eğitim ilkesi ile yola çıkmıştır. Kuruluşumuzdan bugüne online eğitimler ile sertifika sahibi yaptığımız bireyler eğitim neferleri olarak şuan aramızda olması bizleri geleceğe mutlu ve umutlu bakmamızı sağlamaktadır.

Yaşam Boyu Eğitim Olarak

 • Dürüstlük
 • Kalite, güven ve güvenlik
 • İş birliği
 • Müşteri odaklı
 • Yenilikçi
 • Gelişim
 • İletişim
 • Fayda

Ana önceliklerimiz arasındadır.

MİSYONUMUZ

Yaşam Boyu Eğitim Uzaktan Eğitim Merkezi olarak, kaliteli eğitim almış, idealist bireyleri topluma kazandırarak dünyadaki gelişim ve değişime ayak uydurabilecek faydalı, nitelikli bireyler yetiştirmeyi görev bilmeye devam edeceğiz. Uzaktan eğitim sistemi ile, çalışma koşulları, konaklama ve ulaşım gibi sıkıntıları olan bireylerin eğitim alabilmelerine olanak sağlamayı kendine görev edinmiştir. 

VİZYONUMUZ

Yaşam Boyu Eğitim, Yerel ve uluslararası iş birliklerimizi sürekli geliştirmek, benzersiz eğitim platformu oluşturmak aynı zamanda insanların hayatlarına dokunarak yaratıcı düşünen, bulunduğu ortama uyum sağlayan, iletişimi yüksek, teknolojiyi etkin kullanabilen, sorgulayan ve problem çözebilen bireyleri topluma kazandırmaktır.

Değişen eğitim ve sosyal hayata kolayca uyum sağlayabilen, üst düzey bilgi ve beceri düzeyine sahip, yeni tecrübeler kazanmaya istekli, kendi tecrübelerini paylaşma kültürü olan, alanında lider, uzaktan eğitimin gelişmesinde öncü kurum olmaktır.