Akıl Zeka Oyunları Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akademi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz birçok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Akıl Zeka Oyunları Eğitimi ve Sertifikası veren üniversiteler den aldığınız Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedirler. Almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile kursiyerlerimize sağlanılmaktadır.

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi sonunda vermiş olduğumuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile iş hayatınıza büyük bir adım atmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. 

Akıl Zeka Oyunları bilgi gerektirmeyen çocuklarımızın hızlı düşünüp karar vermelerini sağlayan, pratik çözümler üreterek zamanda da kazanım elde etmeyi sağlayan oyunların geneline diyebiliriz. Akıl Zeka Oyunları Eğitimi ile bireylere altmışa yakın akıl zeka oyunlarının kuralları ile hangi yaş grubuna hitap edildiği ve çocuklara nasıl kazanımlar sağladığına dair bilgiler yer almaktadır. Sadece çocuklarla sınırlandırılmaması gereken her yaş grubunun oynaması gereken aktivitelerdendir diyebiliriz. Akıl Zeka Oyunları Eğitimi ile tüm yaş gruplarına hitap ederek örgün tadında online eğitim sunmaktayız. Akıl zeka oyunları çocukların algılarını, hafızalarını, bilişsel becerilerini geliştirmek için kullanılmaktadır. Akıl Zeka Oyunları Eğitimi ile aynı zamanda karşı tarafa nasıl aktarılması gerektiği ve bu alanda bir eğitmenin neler yapması gerektiği konusunda detaylı bilgilendirme de içermektedir.

Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası Eğitimini Kimler Alabilir?

  • Okul öncesi eğitmenleri
  • Öğretmenler
  • Yeni mezun öğretmenler
  • Eğitim sektöründe çalışmak isteyenler
  • Akıl ve Zeka oyunları eğitmenliği yapmak isteyenler
  • Akıl ve Zeka oyunları eğitimi dersi vermek isteyen öğretmenler
  • Çocuklarına daha fazla yardımcı olmak isteyen ebeveynler
  • Çocuklarla keyifli oyunlar oynamak isteyen herkes katılabilir
  • Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi veya özel okullarda görev alan öğretmenler bu eğitimden faydalanabilir.

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Akıl Zeka Oyunları Eğitimi  Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X