Oyun Terapisi Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

Oyun Terapisi Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akademi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz birçok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Oyun Terapisi Eğitimi ve Sertifikası veren üniversiteler den aldığınız Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedirler. Almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile kursiyerlerimize sağlanılmaktadır.

Oyun Terapisi Eğitimi sonunda vermiş olduğumuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile iş hayatınıza büyük bir adım atmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Oyun çocukların yapmaktan keyif aldığı aktivitelerin başında gelmektedir. Çocukların duygularını anlayabilmek, içlerinde neler barındırdığını kavramak yetişkinlere nazaran daha zordur. Oyun Terapisi Eğitimi bu alanda bireylere kolaylık sunan eğitim programların başında gelmektedir.  Oyunlarla çocukların iç dünyaların, yaşadıkları deneyimleri çok rahatlıkla anlayabilir ve bu alanda uygulama sağlanılmaktadır.  Oyun Terapisi Eğitimi ile bireyler çocukların ruh hallerini keşfetmekte ve çocukların davranışlarındaki değişikliği rahatlıkla gözlemleyebilip müdahale edebilecekleri bilgiye sahip olabilmektedirler. Oyun Terapisi çocukları en iyi anlayabilecek tekniklerden bir tanesi diyebiliriz. Çocuklar kendilerini en iyi oyun anında ifade edebildikleri için oyun terapisi tekniği en çok uygulanan yöntemlerden biridir. Oyun Terapisi Eğitimi kişilere çocukların tarafından bakabilmeyi onların daha iyi anlayabilmelerini sağlamaktadır. Çocukların en iyi yaptığı işi oyun oynamayı bireylere eğitim sürecimizde keşfetmelerini sağlamaktayız.

Oyun Terapisi Eğitimi Hangi Durumlarda Yardımcı Olabilir?

  • Travma Sonrası Stres Bozukluğun da
  • Anksiyete/Endişe de
  • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite (aşırı hareketlilik) bozukluğun da
  • Impulsivite/dürtüsellik de
  • Okuma bozuklukların da
  • Sosyal içe kapanıklılık da
  • Güven eksikliği/depresyon da
  • Sebebi anlaşılamayan baş ve karın ağrıların da
  • Boşanma sonrası adaptasyon sorunların da 

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Oyun Terapisi Eğitimi ve  Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara... +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.