Öğrenci Koçluğu Eğitimi Ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koç Eğitim Sertifika, 12 yıllık sektör deneyimi ile; A sekron, canlı ve örgün eğitim sistemini baz alarak binlerce kursiyere donanımlı bir eğitim vermiştir. Ayrıca canlı ders imkanını da süresiz tanımlamaktadır.

Eğitiminizin sonunda ise Öğrenci Koçluğu Sertifikası veren üniversiteler olan Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile mezun ederek hayallerindeki mesleği yapma yolunda ilk kapıları aralamalarına yardımcı olmuştur. Bu sayede bir çok kursiyer sertifikaları ile işe başlamıştır.

Eğitimlerimiz ve sertifikalarımız müfredata uygun saat diliminde yer almaktadır. Bu sebeple eğitiminizin sonunda almış olduğunuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikayı kullanım alanında herhangi bir problem yaşamamaktasınız. Aynı zamanda sertifikalarınızı e devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlğı Eğitimi; eğitim öğretim hayatı döneminde öğrenciye kendi potansiyelini keşfetmesi, geri kalan hayatında nasıl bir yol çizmesi gerektiği konusunda rehberlik yapma eylemidir. Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi ile  öğrencilere kendini tanıması, çalışma becerileri konusunda zamanı iyi yönetebilmesi açısından donanımlı bilgiler vermekteyiz.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimimiz de amaç; kursiyerlere öğrenciye öğretebilecek düzeyde bilgi sahibi kılmak, öğrenciye uygun çalışma planı hazırlayarak sınavlara hazırlık koçluğu yapabilmelerine olanak sağlamaktayız. Aynı zamanda koçlara öğrenciyi ayrıntılı değerlendirme, ilgi ve yeteneklerine uygun mesleğe yönlendirme ve kariyer danışmanlık sürecini yönetme becerisi edindiriyoruz.

Sizlere açmış olduğumuz eğitim paneline sürekli erişim sağlayabilirsiniz. Böylece hazırlanmış olan video ve dökümanlardan sınırsızca faydalanabilirsiniz. Koç Eğitim Sertifika olarak bizler eğitim sürecinizde her zaman yanınızdayız…

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitim Sonu Kazanımları

  • Öğrenciyi geliştirecek süreçleri tasarlayacak ve bu tasarıma aileleri adapte etme becerisi kazanacaksınız.
  • Öğrencinin yaşamında ne zaman danışman, ne zaman takipçi, ne zaman motive eden, ne zaman ideal model olabileceğinizin bilincinde olacaksınız.
  • Öğrencinin yaşamındaki tüm süreçleri dengede tutabilme becerisinde sahip olacaksınız.
  • Öğrencinin kişisel olarak hangi tarzda öğrenebildiğini ortaya çıkarabileceksiniz.
  • Öğrencinin zihnini ve duygusal değişimlerini takip edebileceksiniz.
  • Öğrencinin iletişim becerilerini arttırabileceksiniz.
  • Öğrencinin istenmeyen alışkanlıklarından kurtulmasına yardımcı olabileceksiniz.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Kurumların eğitim süreçlerini iyi takip etmekte ve eğitim sürecinde öğrenmeyi artırabilmek için canlı ders imkanı sunmalarını istemektedirler.

Koç Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Öğrenci Koçluğu Eğitimi Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.