Robotik Kodlama Eğitimi Ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Robotik Kodlama Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koç Eğitim Sertifika, 12 yıllık sektör deneyimi ile; A sekron, canlı ve örgün eğitim sistemini baz alarak binlerce kursiyere donanımlı bir eğitim vermiştir. Ayrıca canlı ders imkanını da süresiz tanımlamaktadır.

Eğitiminizin sonunda ise Robotik Kodlama Eğitmenlik Sertifikası veren üniversiteler olan Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile mezun ederek hayallerindeki mesleği yapma yolunda ilk kapıları aralamalarına yardımcı olmuştur. Bu sayede bir çok kursiyer sertifikaları ile işe başlamıştır.

Eğitimlerimiz ve sertifikalarımız müfredata uygun saat diliminde yer almaktadır. Bu sebeple eğitiminizin sonunda almış olduğunuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikayı kullanım alanında herhangi bir problem yaşamamaktasınız. Aynı zamanda sertifikalarınızı e devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz.

Robotik Kodlama Eğitimi; son zamanlarda sıkça duyduğumuz, kazanım yönünden oldukça revaçta olduğu bir eğitim sistemidir. Artık bir çok özel ve devlet okullarında da Robotik Kodlama Eğitimi verilmeye başlanmıştır. Ülkemizde yeni yeni bilinen bu eğitim sistemi ile birlikte Robotik Kodlama Eğitmenlik Eğitimine talepler de oldukça artmaktadır. Robotik Kodlama genel bir tanım ile; bilgisayara veya elektronik cihazlara yazdığımız kodlarla robotlara yön verebildiğimiz, dönüşüm yapabildiğimiz alandır. Akıllı robotların hayatımıza girmesiyle birlikte kodlama hepimizin bilmesi gereken bir beceri haline gelmiştir. Robotik kodlama kişilere yaratıcı düşünme, analitik düşünme, stratejik düşünme, problem çözme becerilerini kazandırıyor. Kodlamayı öğrenmek yeni bir dil öğrenmeye benzemektedir. Bu sebeple erken yaşlarda başlamak öğrenmenin kolay ve kalıcı olmasını sağlamaktadır. Bizler Robotik Kodlama Eğitmenlik Eğitimimiz de kursiyerlerimize temel seviyeden başlayarak, hangi yaş grubuna nasıl eğitimin aktarılacağına dair tüm bilgileri vermekteyiz. Eğitimimizin sonunda hem donanımlı bir eğitmen olmuş oluyorsunuz hem de Robotik Kodlama Eğitiminin gizemli yolculuğuna sizlere de dahil olmuş oluyorsunuz.

Sizlere açmış olduğumuz eğitim paneline sürekli erişim sağlayabilirsiniz. Böylece hazırlanmış olan video ve dökümanlardan sınırsızca faydalanabilirsiniz. Koç Eğitim Sertifika olarak bizler eğitim sürecinizde her zaman yanınızdayız…

Robotik Kodlama Eğitmenlik Sertifikası İle Nerelerde Çalışabilirim?

  • Robotik Kodlama Eğitmenlik Sertifikası ile etüt merkezlerinde, satranç merkezlerinde eğitmenlik yapabilirsiniz.
  • Akıl zeka oyunları atölyelerinde eğitmenlik yapabilirsiniz.
  • Robotik Kodlama Eğitmenlik Sertifikası ile MEB’de eğitmenlik yapabilirsiniz.
  • Halk eğitim merkezlerinde kurs açabilirsiniz.
  • Robotik Kodlama Eğitmenlik Sertifikası ile özel okullarda eğitmenlik yapabilirsiniz.

Robotik Kodlama Eğitmenlik Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Kurumların eğitim süreçlerini iyi takip etmekte ve eğitim sürecinde öğrenmeyi artırabilmek için canlı ders imkanı sunmalarını istemektedirler.

Koç Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Robotik Kodlama Eğitmenlik Eğitimi Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Robotik ve Kodlama Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X