En Uygun Doğum Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı

Anne adayı doğum sırasında profesyonel olduğuna inandığı ve güvendiği, bilgi veren kişiye daha çok güvenmektedir. Güven, anne için stres faktörünün ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır, çünkü doğumda anne için en olmaması gereken şey strestir. Bu sebeple anne adayları ve babalar bu kutsal görevi Doğum Koçluğu Eğitimi alarak mesleki yeterliliklerini kazanan kişileri tercih etmektedir. En uygun doğum koçluğu eğitimi sertifika programı ile koçlar anne adayına annelik desteği vermektedir. Böylelikle anne; bedenine, aklına, kendine ve bebeğine güven duyar, en yüzsek tatmini yaşar, stresi azalır.

Doğum Koçluğu Eğitimi almış bu kişiler doğumun fizyolojisini ve annenin duygusal ihtiyaçlarını iyi bilir. Gebeliğin, doğumun ve lohusalığın doğal süreçler olduğu bilincini anneye anlatır. Anneyi bilgilendirerek doğuma duygusal ve fiziksel olarak hazırlar. En uygun doğum koçluğu eğitimi sertifika programı ile doğum sırasında da anne adayına güven vererek çeşitli tekniklerle rahatlatarak, cesaret aşılayarak bilgilendirir. Doğumun anne için doğal ve rahat geçmesini sağlar. Doğum Koçluğu Sertifikası ile anne adayına doğum dalgalarıyla daha kolay başa çıkması için nefes teknikleri uygulayarak açılma fazının daha hızlı ve az ağrılı geçmesine, bebeğe oksijen gitmesine yardımcı olur. Çeşitli masaj teknikleriyle bele veya kuyruk sokumuna vuran ağrıyı azaltır.

Online Doğum Koçluğu Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde doğum koçluğu ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Sizler de Doğum Koçluğu Sertifikası programımıza dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

Doğum Koçluğu Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 530 354 96 66  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Doğum (Doula) Koçluğu Sertifikası

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X