En Uygun Spor Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz Spor Koçluğu Eğitimi sertifika programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde beslenme koçluğu ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. En uygun spor koçluğu eğitimi sertifika programına giriş yapabilmeleri için kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Spor Koçluğu Eğitimi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. En uygun spor koçluğu eğitimi sertifika programından alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Spor Koçluğu Eğitiminin Faydaları Nelerdir?

 • Spor Koçluğu Sertifikası ile alacağınız bu eğitim ile kendinizde şimdiye kadar belki de bakamadığınız güçlü ve olumlu yönleriniz ile zayıf ve değişecek yönlerinizi araştırarak kendiniz için avantaj haline getirmeyi sağlayabilirsiniz.
 • İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı netleştirmenize yardımcı olacaktır, böylelikle hedeflerinizi doğru yönde tutmanızı sağlayacaktır.
 • Bu eğitim ile hedefinize giden yolda “yol haritası” çıkarmayı öğrenebilir veya yeniden hatırlayabilirsiniz.böylelikle sizlere bir yol gösterici olacaktır.
 • Kendi kaynaklarınızı yeniden gözden geçirip değerlendirmenize yardımcı olacaktır.
 • Spor Koçluğu Sertifikası Öfkenizin önüne geçmeyi öğrenmenize yardımcı olacaktır.
 • Kendinize 2. bir göz olarak dışarıdan bakarken; yeniden tanıyabilir, yetenek, beceri ve güçlü yönlerinizi gözden geçirmenize yardımcı olacaktır.
 • Konsantre ve adapte olmanıza yardımcı olurken; Bireysel olarak her kişi de farklı şekilde motive olmaktadır. Sizin motivasyon tarzınızın nasıl olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Spor Koçluğu Sertifikası Bireysel ve spor kariyeri gelişim hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.
 • Yeteneklerin; birlikte ve ortak amaçlar doğrultusunda yönetimini sağlayacaktır.
 • Spor Koçluğu Sertifikası Başarıya giden stratejiyi oluşturmanızı sağlayacaktır.
 • Öz güveninizi oluşturacak, böylelikle başarıların üzerine başarı katmanızı sağlayacaktır.

Sizler de Spor Koçluğu Sertifikası programımıza dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

Spor Koçluğu Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 530 354 96 66  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Spor Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X