En İyi Wisc-r Zeka Testi Eğitimi Sertifika Programı

Wisc-r zeka testi çocuklara uygulanan onların yetenek ve potansiyellerinin ortaya çıkmasında uygulanan bir zeka testidir. Başlangıçta yetişkinlere uygulanan wisc-r zeka testi çeşitli araştırmalar ve gözlemlerden sonra çocuklara uygulanabilecek düzeye getirilmiştir. Wisc-r zeka testi 6 ile 16 yaş gurubu aralığında olan çocuklara bireysel olarak uygulanmaktadır. Wisc-r Zeka Testi Eğitimi ile çocuklara kattığı değeri ve farkındalığın bilince olabilecek kursiyerler yetiştirilmektedir. Wisc-r zeka testi ülkemizde kullanılan zeka ve yetenek testleri içerinde geçerliliği ve güvenirliliği en yüksek olan zeka testidir. Wisc-r Zeka Testi Eğitimi ile bireylere çocuklar için uygulayabilecekleri onların yeteneklerin farkına varmalarını sağlayabilecek bireylerin yetişmesini sağlamaktır. En iyi wisc-r zeka testi eğitimi sertifika programı ile yetkinliğe ulaşacak bireylere imkanlar sunulmaktadır. Wisc-r testinde uygulanan testlerin değişik yetenek alanlarından örnekler bulunması bu zeka testinin daha fazla tercih edilmesine neden olmaktadır.

Wisc-r zekayı çeşitli boyutlardan oluşan bir genel yetenek olarak kabul etmektedir. Wisc-r zeka testinde her alt test farklı yeteneği ölçebilmek amacıyla geliştirilmiştir. En iyi wisc-r zeka testi eğitimi sertifika programı ile çocuklara uygulanan zeka testinin nasıl uygulanması gerektiğini çocuklara testi uygularken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve sonuca göre nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda bilgi vermektedir. Üstün yetenekli çocuklara yönelik akademik çalışmalar yürüten tüm kurumlar ve okullar wis-r zeka testi sonuçlarına göre değerlendirme yapmaktadır. Wisc-r Zeka Testi le çocuğunuzun zihinsel gelişimini bilimsel sonuçlarla takip edebilme imkanına sahip olarak gerekli eğitim desteğini erken yaşlarda verme fırsatı elde edebilirsiniz.

Wisc-r Zeka Testi Sertifika Programının Yararları

  • Wisc-r zeka testi sertifikası programı ile zeka ile ilgili birçok değişkenin ve birçok davranış probleminin tanısını koymamızı yardımcı olmaktadır.
  • Öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi birçok sorunların çözümünde kullanılabilir.
  • Wisc-r zeka testi sertifikası programı ile çocukların gelişiminde etkili olan etkenleri görebilmeyi sağlamaktadır.
  • Çocuklardaki keşfedilmeyen yeteneklerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.
  • Wisc-r zeka testi sertifikasına sahip olarak çocuklar için birçok uygulamalar yapabilir ve ailelere çocukları için yardımcı olmaktadırlar
  • Ailelerin çocukların yeteneklerini görmesini sağlamaktadır.
  • Wisc-r zeka testi sertifikası programı ile Çocukların görsel algılarının ve dikkat becerilerinin nasıl olduğunu görerek herhangi bir sıkıntı ile karşılaşıldığında erken teşhis konularak daha kolay önlem alınmasını sağlamaktadır.

Sizler de Online Wisc-r Zeka Testi Sertifikası programımıza dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

Online Wisc-r Zeka Testi Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 530 354 96 66  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X