Beslenme Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Beslenme Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koç Eğitim Sertifika, 12 yıllık sektör deneyimi ile; A sekron, canlı ve örgün eğitim sistemini baz alarak binlerce kursiyere donanımlı bir eğitim vermiştir. Ayrıca canlı ders imkanını da süresiz tanımlamaktadır.

Beslenme Koçluğu Eğitiminizin sonunda ise Beslenme Koçluğu Sertifikası veren üniversiteler olan Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile mezun ederek hayallerindeki mesleği yapma yolunda ilk kapıları aralamalarına yardımcı olmuştur. Bu sayede bir çok kursiyer sertifikaları ile işe başlamıştır.

Eğitimlerimiz ve sertifikalarımız müfredata uygun saat diliminde yer almaktadır. Bu sebeple eğitiminizin sonunda almış olduğunuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikayı kullanım alanında herhangi bir problem yaşamamaktasınız. Aynı zamanda sertifikalarınızı e devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz.

Her birey hayatının her alanında hem psikolojik olarak hem de bedensel olarak sağlıklı bir şekilde yaş almak ister. İnsanların bu ihtiyaçları doğrultusunda ise günümüzde koçlar varlığını korumaktadır. Sağlıklı ve dengeli beslenme ile alakalı Beslenme Koçluğu Eğitimini almış, koçluk ünvanına sahip olmuş kişiler danışanlarına beslenme konusunda özel program hazırlarlar. Bu hizmeti alanların daha sağlıklı beslendiği, ideal kilolarına daha kolay ulaştığı ve beraberinde pek çok rahatsızlığında minimize edildiği gözlenmiştir. Beslenme Koçluğu Eğitimi ile bireylerin hayatlarında sağlığa dair hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olunmaktadır. Danışanına tükettiği yada tüketeceği gıdalar hakkında bilgiler vererek neyi yiyip neyi yememesi gerektiği hakkında fikirler vermektedir. Beslenme Koçu bunları yaparken; danışan merkezli olurlar, danışanla birlikte danışan için hedef belirler, belirlenen hedefe danışanın ulaşması için yol gösterir.

Sizlere açmış olduğumuz eğitim paneline sürekli erişim sağlayabilirsiniz. Böylece hazırlanmış olan video ve dökümanlardan sınırsızca faydalanabilirsiniz. Koç Eğitim Sertifika olarak bizler eğitim sürecinizde her zaman yanınızdayız…

Sağlıklı Beslenme Koçluğu Sertifika Programı İçeriği

  • Beslenme Uzmanlığı Sertifika programı ile Beslenme İlkeleri
  • Enerji İhtiyacı
  • Beslenme Koçluğu Sertifika programı ile Enerji Hesaplamaları
  • Sağlıklı Yaşam ve Besinler
  • Beslenme Danışmanlığı Sertifika programı ile Öğün Planlama
  • Metabolizma
  • Beslenme Koçluğu Sertifika programı ile Beslenme Sorunları
  • Mönü Planlama

Beslenme Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Kurumların eğitim süreçlerini iyi takip etmekte ve eğitim sürecinde öğrenmeyi artırabilmek için canlı ders imkanı sunmalarını istemektedirler.

Koç Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Beslenme Koçluğu Eğitimi Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Beslenme Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.