Hasta Yaşlı Bakımı Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Hasta Yaşlı Bakımı Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koç Eğitim Sertifika, 12 yıllık sektör deneyimi ile; A sekron, canlı ve örgün eğitim sistemini baz alarak binlerce kursiyere donanımlı bir eğitim vermiştir. Eğitiminin sonunda ise Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile mezun ederek hayallerindeki mesleği yapma yolunda ilk kapıları aralamalarına yardımcı olmuştur.

Eğitimlerimiz ve sertifikalarımız müfredata uygun saat diliminde yer almaktadır. Bu sebeple eğitiminizin sonunda almış olduğunuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikayı kullanım alanında herhangi bir problem yaşamamaktasınız. Aynı zamanda sertifikalarınızı e devlet üzerinden sorgulayabilir, bu sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlar da kullanabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakım teknikeri; yaşlanma ile ortaya çıkan fiziksel, ruhsal ve sosyal yetersizliklerinin azalmasına katkı sağlamak amacıyla tıbbi ve sosyal yardım veren kişi demektir. Hasta Yaşlı Bakımı Eğitimi ise; bu alanda çalışmak üzere deneyimli personeller yetiştiren eğitim anlamına gelmektedir. Gelişen ve değişen Türkiye’de geniş aile yapısından çekirdek aile yapısına geçiş, kadının çalışması gibi sosyal değişimler ailelere yaşlı bakım sorunlarını da getirmiştir. Ülkemizde yaşlı bireyin sağlık-sosyal güvencesine yönelik yasal ve kurumsal destekler oldukça yetersizdir. Bizler bu yetersizlikleri en aza indirgeyebilmek için Hasta Yaşlı Bakım Eğitimimiz ile elimizden geleni yapmaktayız.

Sizlere açmış olduğumuz Hasta Yaşlı Bakım Eğitimi paneline sürekli erişim sağlayabilir, hazırlanmış olan video ve dökümanlardan sınırsızca faydalanabilirsiniz. Bizler Koç Eğitim Sertifika olarak; eğitim sürecinizde her zaman yanındayız…

Hasta ve Yaşlı Bakım Eğitim Sistemi Kullanımı

  • Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir.
  • Kullanıcı adı ve şifre ile internet sitemiz üzerinden uzaktan eğitim sistemine giriş yapabilirsiniz.
  • Eğitim Videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde yüklü bir şekilde olacaktır.
  • Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleye bilirsiniz.
  • Eğitim Videolarını tamamladıktan sonra Sınava giriş yapabilirsiniz.
  • Eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olmanız gerekmektedir.
  • Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücret almadan tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır.
  • Sınav da başarılı olan kursiyerlerin Sertifikaları, 1 ay içerisinde belirlemiş oldukları adrese gönderilmektedir.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Kurumların eğitim süreçlerini iyi takip etmekte ve eğitim sürecinde öğrenmeyi artırabilmek için canlı ders imkanı sunmalarını istemektedirler.

Koç Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakım Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.