Paylaş:
hızlı okuma eğitmenliği eğitimi

Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimimiz ile çok fazla önem kazanan hızlı okumanın faydalarından bahsetmek istiyoruz biraz da…Dünya son dönemlerde çok daha hızlı gelişiyor, mevcut bilgiler sürekli güncelleniyor ve değişiyor. Çoğu insan değişen teknolojilere ayak uydurabilmek, son trenlerle güncel kalabilmek, işlerini daha hızlı bitirebilmek ve kariyerinde ilerlemek için hızlı okumayla ilgilenmek zorunda kalıyor. Çalışanların bilgi ve becerilerini artırmak için okumaları gereken konuların haricinde, birçok teknik kılavuz, rapor ve dosyaları okuması gerekiyor. Rekabetçi sektörlerde kalabilmek için hızlı okumak şart. Ancak, hızlı okumanın nasıl yapıldığını öğrenmenin en müthiş kısmı, daha hızlı okuyarak bilgiyi daha iyi kavramak ve saklamak için edinilen yeni yeteneğin bunların ötesine geçmenize ve hiç de küçüksenemeyecek başka yan faydalara da sahip olmanızı sağlaması. Sadece iş hayatında da değil Özellikle sınava hazırlanan çocuklar ve gençler için günümüzdeki sınav sorularının uzunluğu göz önünde bulundurulsa hızlı okuma eğitiminin alınmasında sınavlarda zaman kısıtlaması ve süre kısıtlaması olduğu için bu eğitim oldukça faydalı bir yöntemdir. 

Online Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde hasta ve yaşlı bakımı ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. En uygun hızlı okuma eğitmenlik eğitimi sertifika programına giriş yapabilmeleri için kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin En uygun hızlı okuma eğitmenlik eğitimi sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Sizlerde Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifikası programına dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifikası programına katılmak için +90 542 336 10 07 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da yada aşağıdaki eğitim linkimize tıklayarak eğitime dahil olabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.