En Uygun Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi Nereden Alınır?

Artık hayatımızda başarılı olmanın yolu bir bakıma hızlı okumadan, hızlı anlamadan ve hızlı hatırlamadan geçmektedir. Genelde sınava hazırlanan öğrencilerimizin tercih ettiği hızlı okuma teknikleri için eğitmenlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bizler Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimimiz ile bu alandaki ihtiyaçlara hitap etmeye çalışmakta ve bir çok avantajı sağlamaktadır. Anlayarak hızlı okumak sadece çok geniş bir bilgi dağarcığı elde etme avantajı sağlamamaktadır, aynı zamanda sınav sırasında da rakiplerden daha hızlı olunduğu için onların yetiştiremediği bir sınavı önceden bitirerek cevapları kontrol edebilme avantajı da sunmaktadır.

En uygun hızlı okuma eğitmenlik eğitimimiz ile biz tüm püf noktalardan bahsederek eğitmenlerimizin gerekli yeterliliklerini kazanmalarını sağlayabilmekteyiz. Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitiminde ki amaç bilginin hızlı üretildiği ve çoğaldığı internet çağında bilgiye sahip olabilme aracı olan gözü ve beyni de bu çağa hazırlamaktır. Şüphesiz ki bilgiye ulaşmanın en temel yolu okumaktır. Yaşamımız boyunca bulunduğumuz sınav bilgi havuzundan ne kadarına sahip olduğumuzu ölçmeye çalışmaktadır. Okuma hızımızı, anlama ve hatırlama oranımızı artırmadıkça oluşan bilgi havuzundan yeteri kadar faydalanamamak gibi bir tehlikeyle karşı karşıyayız demekir.

Online Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde ilgilendiğiniz eğitim ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. En uygun hızlı okuma eğitmenlik eğitimi sertifika programına giriş yapabilmeleri için kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 530 354 96 66  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi

Leave a Comment

Your email address will not be published.