En İyi Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifika Programı Yorum Yap

Çocukluk dönemi; insan yaşamının en önemli dönemidir.  Çünkü bireyler aslında çocukluk dönemindeki gelişimlerini doğru ve kazanımı yüksek bir şekilde tamamladıklarında hayatlarının geri kalanını sorunsuz, kendi ayakları üzerinde durabilen, topluma faydalı bir birey olarak devam edebilmektedir. Bu yüzden hayatımızın en önemli ve en kritik dönemidir. Yaratıcı Drama Eğitimi; çocukluk dönemimizdeki gelişimimizi her anlamda etkilemektedir. Olumlu katkılarının yanı sıra çocukların eğlenerek kazanım elde ettiği, belki de kendilerini içinde bulabildiği bir eğitimdir. Yaratıcı Drama Eğitiminin önemi saymakla bitmez, öyle ki eğitim hayatımızda bile artık yer almaktadır. En iyi yaratıcı drama eğitimi sertifika programımızda tüm bu noktalara değinilmiş, Yaratıcı Dramanın hayatımızdaki yeri ve öneminden bahsedilmiştir.

Ebeveynler çocuklarının kendi ayakları üzerinde durabilmesini, kendi kararlarını kendilerinin doğru bir şekilde verebilmesini, hayata bakış açılarını güzelleştirebilmesini, özgüven ve özsaygısını koruyabilmesini istemektedir. Topluma yararlı bir birey olabilmesini, hayal gücünü geliştirebilmesini, kendisini doğru ifade edebilmesini, başkalarının yaşantılarına saygı duyabilmesini, problem çözme ve çözüm üretme becerilerinin gelişmesini istemektedir. Sözlü veya sözsüz ifade becerilerinin gelişmesini istemektedir. En iyi yaratıcı drama eğitimi sertifika programımız ile çocukların kendilerini nasıl bulması gerektiğinden bahsedilmektedir.

Online Yaratıcı Drama Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde yaratıcı drama eğitimi ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız yaratıcı drama sertifikası Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir.

Sizlerde Online Yaratıcı Drama Sertifikası Programımıza katılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca eğitim sonrasında alacağınız sertifika ile bu alanda kendinizi gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli eğitimler dileriz…

Online Yaratıcı Drama Sertifikası Programı hakkında detaylı bilgi almak için +90 530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz…

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifikası

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X