En İyi Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programı Yorum Yap

Hızlı okuma; okuma hızını bilimsel yöntemlerle geliştirerek, göz kaslarını eğitmek ve gözün görme alanını genişletmektir. Tabi ki buradaki tek amaç okuma hızını arttırmak değildir. Bizler Hızlı Okuma Eğitimimizde okuma hızını arttırmakla birlikte buna paralel olarak anlama hızını da arttırmayı amaçlamaktayız. Yani bizler için önemli olan anlayarak hızlı okumadır. Bu yönde mesleki yeterliliklerini kazanmak isteyen kursiyerlerimiz için En İyi Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programımız mevcuttur. Bizler eğitmenlerimize belirli bir sayıda okunan kelime sayısını arttırmaya yönelik egzersizlerin neler olduğunu göstermekteyiz. Hızlı Okuma Eğitimimiz ile birlikte gözün okuma hızını beynin anlama hızına yaklaştırarak odaklanma ve konsantrasyonu arttırmayı da amaçlamaktayız. Sizler de En İyi Hızlı Okuma Sertifika Programımıza dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı okuma sonradan edinilebilen bir beceri olduğundan dolayı, aslında bir alışkanlık değişimidir. Her alışkanlığın değişe bilmesi için bir süre gerekmektedir. Hızlı okumada bu süre en fazla 1 aydır. Doğru, sıralı ve kordineli yapılan göz egzersizleri ile rahatlıkla 30 günde hızlı okumaya geçilebilir. Online hızlı okuma olarak sizler için hazırladığımız egitimimizde kullandığımız teknikler, bireyin yaşına ve grubuna göre özel hazırlanmış ders kurları, seviyeler ve metinler ile hızlı okuma artık çok kolay bir hal almıştır. 

Online Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde hızlı okuma eğitimi ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir.

Sizlerde Online Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programımıza katılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

Online Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için +90 530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz..

Hızlı Okuma Eğitimi Sertifika Programı

Leave a Comment

Your email address will not be published.