En İyi Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi Sertifika Programı

Giderek artan yaşlı nüfusundan dolayı; sosyal, kültürel ve ekonomik koşulların değişmesi karşısında kurum bakımı yetersiz kalmakta ve yeni bakım merkezlerine veya hasta yaşlı bakım elemanlarına ve buna benzer bakım hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ortaya çıkan bu ihtiyaç sebebiyle aileler Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi almış, bu alanda kendini geliştirebilmiş bakım elemanlarını tercih etmektedirler. Bizler en iyi hasta ve yaşlı bakımı eğitimi sertifika programı ile mesleki yeterliliklerini kazandırmakta profesyonelleşmelerini sağlamaktayız.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi ile; doktorlar tarafından önerilen tedavi yöntemlerini kullanmalarına / uygulamalarına yardımcı olmak, giyinme veya soyunmalarına yardım etmek, pansuman yapmak, hasta ve yaşlının tansiyon ve nabzını ölçmek, enfeksiyonlardan korunmak için gerekli tedbirleri almak, boş vakitlerini değerlendirmelerine yardımcı yardımcı olmak, hasta ve yaşlının yürümeye yardımcı cihazları kullanmalarına yardımcı olmak, sürekli yatan hasta ve yaşlıda görülebilecek komplikasyonların önlenmesine yönelik tedbirler almak, hasta ve yaşlının bakımında kişisel sağlık kurallarına uymak, temizlik gereksinimlerini karşılamak, pozisyon vermek ve kaldırmak, kullanılacak ilaçların takibini yapmak, bakım vereceği hastanın hastalığı hakkında bilgi sahibi olmak, hasta ve yaşlının beslenme ihtiyacını karşılamak, hasta ve yaşlının vücut temizliğini yapmak gibi sorumluluklar öğretilmektedir.

Kursiyerimiz en iyi hasta ve yaşlı bakımı eğitimi sertifika programımız ile tüm bu yeterlilikleri kazanacak, eğitim sonrasında alacağınız sertifika ile iş hayatınızda yeni bir kapı aralayabileceksiniz.

Online Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programı

Siz değerli kursiyerlerimiz programımıza dahil olmak istedikten sonra uzman eğitim danışmanlarımız şahsınıza özel bir panel oluşturmaktadır. Oluşturulan bu panelinizin içerisinde hasta ve yaşlı bakımı ile ilgili ders videoları, PDF destekli ders dökümanlarınız bulunmaktadır. Kursiyerlerimize kullanıcı adı ve şifreleri sms ve e-posta yoluyla gönderilecektir. Panelinize giriş yapabilmeniz için oluşturulan kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yapıp hemen eğitiminize başlayabilmektesiniz. Eğitim süreniz 1 aydır, eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra ise sınavınız ana sayfanız üzerinde aktif hale gelecektir. Sınavdan ise 50 puan ve üzeri almanız yeterli olacaktır. Sınavdan başarısız olan kursiyerlerimize ücretsiz olarak tekrar sınava giriş imkanı sunulmaktadır. Geçerli notunuzu aldıktan sonra sertifikasyon işlemlerinizi başlatmaktayız. Alacak olacağınız sertifika Adnan Menderes Üniversitesi onaylı gelmektedir. Sınav da başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları, 1 ay içerisinde adreslerine gönderilmektedir.

Sizler de Online Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası programımıza dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

Online Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 530 354 96 66  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakım Eğitimi Sertifikası

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X