Aile Danışmanlığı Eğitimi Ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akademi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz.

Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz bir çok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Ve Sertifikası Veren Üniversitelerden aldığınız sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerdir. Almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile sağlanmaktadır.

Aile Danışmanlığı Eğitimin de aile bireylerin ve çiftlerin yaşamış oldukları sorunları, duygusal çöküntülerin çözümünde profesyonel bir şekilde yaklaşıp doğru çözümler bulabilecek profesyonel Aile Danışmanları yetiştirmek, Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler ile ortak olarak hazırlanan içerikte bu alanda işini doğru şekilde yapan danışmanları topluma kazandırmak amaçlanmaktadır.

Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler ile ortak gayemiz Aile Danışmanları nasıl çalışmalı, neler yapmalı ve danışanlarına nasıl yaklaşmaları gerektiği konusunda eğitimini aldırmaktır. Gün geçtikçe aile içi şiddetin artması, çiftler arasında birbirlerine karşı tahammüllerin azalması ve buna bağlı olarak ortaya çıkan sorunların giderek büyümesi mutlaka bir danışandan yardım almalarını gerektirmektedir. Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler ile bu sorunlara hızla çözüm üretebilecek danışanları topluma kazandırmaya çalışılmaktadır. Profesyonel bir danışandan yardım alınmaması aile içi sorunların giderek büyümesine ve çözülemez bir hal almasına sebep olmaktadır. Sağlıklı bir aile ilişkisi ancak sağlıklı bireylerle mümkün olabilmektedir. Sağlıklı bireyler ise doğru yönlendirmeler ve doğru uygulamalarla mümkün olmaktadır.

Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programına Kimler Katılabilir

  • Aile Danışmanlığı Eğitimine Sosyal hizmet mezunları,
  • Psikoloji mezunları,
  • Aile Danışmanlığı Eğitimine Sosyoloji mezunları,
  • Psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları,
  • Aile Danışmanlığı Eğitimine Tıp mezunları,
  • Hemşirelik mezunları
  • Aile Danışmanlığı Eğitimine Çocuk Gelişimi alanlarından birinde en az dört yıllık lisans programlarından mezun olanlar

 

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Aile Danışmanlığı Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Aile Danışmanlığı Sertifikası 480 Saat

Leave a Comment

Your email address will not be published.