Yaşam Koçluğu Eğitimi Ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Yaşam Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koç Eğitim Sertifika, 12 yıllık sektör deneyimi ile; A sekron, canlı ve örgün eğitim sistemini baz alarak binlerce kursiyere donanımlı bir eğitim vermiştir. Ayrıca canlı ders imkanını da süresiz tanımlamaktadır.

Eğitiminizin sonunda ise Yaşam Koçluğu Sertifikası veren üniversiteler olan Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile mezun ederek hayallerindeki mesleği yapma yolunda ilk kapıları aralamalarına yardımcı olmuştur. Bu sayede bir çok kursiyer sertifikaları ile işe başlamıştır. Eğitimlerimiz ve sertifikalarımız müfredata uygun saat diliminde yer almaktadır. Bu sebeple eğitiminizin sonunda almış olduğunuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikayı kullanım alanında herhangi bir problem yaşamamaktasınız. Aynı zamanda sertifikalarınızı e devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz.

Yaşam Koçluğu Eğitimimiz ile ilk amacımız; danışanını çok iyi analiz eden, danışanının zihin yapısını ve nasıl düşündüğünü anlayarak ona göre yol haritası çizebilen koçlar yetiştirmektir. Yaşam Koçu danışanının kişilik haritasını çıkartarak, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğunu görmesine yardımcı olur. Yaşam koçu asla danışanının beden ve akıl sağlığı ile ilgilenmez, onların hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafiflemesinde yardımcı olur.

Eğer yaşam koçu olarak kalıcı olabilmek ve ulaşmak istediğiniz mesleki zirveye odaklıysanız Yaşam Koçluğu Eğitimimize katılmalı ve ülkenin dört bir yanına hizmet ederek kendinizi geliştirmelisiniz. Sizlere açmış olduğumuz eğitim paneline sürekli erişim sağlayabilirsiniz. Böylece hazırlanmış olan video ve dökümanlardan sınırsızca faydalanabilirsiniz. Koç Eğitim Sertifika olarak bizler eğitim sürecinizde her zaman yanınızdayız…

Yaşam Koçluğu Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

  • Yaşam Koçluğu Sertifikası programına yaşam koçluğu hizmeti vermek isteyenler
  • Yaşamlarının farklı alanlarını keşfetmek isteyenler
  • Yaşam Koçluğu Sertifikası programına hayatlarında kendisini gerçekleştirmek için itici bir güce ihtiyaç duyanlar
  • Hayalleri ve hedefi olanlar
  • Yaşam Koçluğu Sertifikası programına yaşamlarının dizginlerini eline almak ve hedefleri için hızlı adımlar atmak isteyen kişiler
  • Bireylerle iletişimini güçlendirmek isteyenler
  • Yaşam Koçluğu Sertifikası programına eğitimciler ve özel eğitmenler
  • Koçluk yapmaya istek duyanlar katılabilir.

Yaşam Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Kurumların eğitim süreçlerini iyi takip etmekte ve eğitim sürecinde öğrenmeyi artırabilmek için canlı ders imkanı sunmalarını istemektedirler.

Koç Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Yaşam Koçluğu Eğitimi Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Yaşam Koçluğu Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.