Temel Pedagoji Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

Temel Pedagoji Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akdemi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz birçok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Temel Pedagoji  Eğitimi ve Sertifikası veren üniversiteler den aldığınız Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedirler. Almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile kursiyerlerimize sağlanılmaktadır.

Temel Pedagoji Eğitimi sonunda vermiş olduğumuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile iş hayatınıza büyük bir adım atmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. 

Temel Pedagoji Eğitiminde amacımız okul öncesi çocuk gelişimi faaliyeti gösteren kurumlarda çalışacak bireylere yeterli mesleki tecrübeyi kazandırmaktır. Çocuk gelişimi noktasında geniş bir yelpazeye sahip olan Temel Pedagoji Eğitimi ailelerin çocukları için önceliklerinden biridir diyebiliriz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için her alan da mutlu, huzurlu ve güvende olabilecekleri ortamlar hazırlamak ve bunu için doğru ve yeterli eğitim vermek başta yapmamız gerekenlerden bir tanesidir. Temel Pedagoji Eğitimi ile çocuklarımıza doğru bakış açısı ile bakma, çocuklarımızın yaşamış olduğu evrende yerini kavrama, onların gözü ile evrene bakabilme, çocuklarımızın gelişimindeki önemli basamakları görme ve çocukla doğru iletişim kurma eğitimimizin temellerini oluşturmaktadır. Artı olarak eğitimimizde duygu eğitimi, mahremiyet eğitimi, öz güven eğitimi, sorumluluk eğitimi verilmektedir.

Temel Pedagoji Eğitimi İşlevselliği

  • Kişileri yeni icat ve keşifleri daha kolay kabul eder hale getirir,
  • İş gücü için gerekli potansiyeli sağlar, makineleşmeyi geliştirir,
  • Üretim tekniklerinin avantajlı bir biçimde birleştirilmesini sağlar,
  • Yeni teknik buluşların gecikmeden uygulanmasını sağlar,
  • Hem ülke içinde, hem de uluslararası alanda, iş gücü ve girişim yeteneği hareketliliğini geliştirmekte etkili olur,
  • Teknik, ekonomik ve siyasal kararlar verme durumunda olan sorumlulara, gerekli bilgi ve beceriyi kazandırarak, onların tehlikeli ve yanlış kararlar vermesini önler,
  • Serbest zamanların daha iyi değerlendirilmesini sağlar,
  • Kültürün kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlar,
  • Değişik görüşlere karşı hoşgörü kazandırır,
  • Ekonomik ve toplumsal gelişmeyi dengeler

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Temel Pedagoji Eğitimi   Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Temel Pedagoji Eğitim Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X