Şırnak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Yorum Yap

Şırnak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası programı ile katılımcıların yavaş okumaya neden olan okuma frenlerinden kurtulup anlayarak hızlı okumalarını, bilinçaltı öğrenme teknikleri ile öğrendiklerini kolayca uygulayabilmeleri amaçlanmaktadır.

Bir şeyleri okumayı ve araştırmayı çok fazla seven ancak bir türlü vakit bulamayan ya da son geceye bıraktığınız sınav konularını son sürat okuyup öğrenmek isteyenler için Şırnak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika programı müthiş bir fırsattır. Herkesten bir adım önde olmak okuma hızınıza hız katmak ve nitelikli öğrenme becerisi kazanmak isteyen bireyler Şırnak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika programına mutlaka katılmalıdırlar.

Günümüzde istediğimiz bilgiye hızla ulaşma ve öğrenme çok önemlidir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile ilkokuldan itibaren kullandığımız yanlış okuma alışkanlıklarından kurtulma hedeflenmiştir. Bunların yerini alacak yeni okuma alışkanlıkları ile daha hızlı ve daha iyi anlayarak okuma mümkün olacaktır.

Şırnak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası programı ile ortalama dakikada 250 kelimelik hızınızı dakikada 500 kelime hıza çıkartabilirsiniz. Okuma hızını artırma okuduğunu anlama becerisini geliştirme zaman tasarrufu sağlar kalan zamanla diğer görevleri gerçekleştirebilir veya dinlenmek, stres atmak için ekstra zamana sahip olabilirsiniz.

Hızlı okuma sayesinde argümanın genel yapısını daha iyi anlayabilirsiniz. Bu durum, işinizde ve kariyerinizde size büyük yarar sağlayacak “büyük resim” anlamasına yol açacaktır.

Şırnak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Programının Kazanımları 

  • Zayıf Okuma Alışkanlıklarını Yenebilirsiniz
  • İç Seslendirme (İç seslendirme okuduğun her kelimeyi kafanızda seslendirme alışkanlığı) İç sesinizi ortadan kaldırmak okuma hızınızı önemli ölçüde arttırabilir. 
  • Kelime Kelime Okuma: Kelime kelime okumak yerine blokla kelime okuma hızı artırılabilir
  • Verimsiz Göz Hareketini doğru kullanma
  • Regresyon (Gerileme) önüne geçme
  • Düşük Konsantrasyon giderme

Şırnak  Hızlı Okuma Sertifikası Programı ile Gözü hızlı hareket ettirmeyi öğrenecek, otomatik olarak bilgileri çalışma hafızasına atma ( Özel isimler, önemli işaretler, referans noktaları) Her sayfada çok az mola verme ve bölümler bittiğinde uzun aralar veriyoruz. Bilgileri kısa dönemden uzun döneme aktarmayı öğreneceğiz.

Hızlı okuma faydalı ve değerli bir beceridir. 

Şırnak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası programına katılmak için +90 530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da yada aşağıdaki eğitim linkimize tıklayarak eğitime dahil olabilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.