Siirt Çocuk Yogası Eğitmenliği Yorum Yap

Çocuk Yogası Eğitmenliği Siirt , Çocuğunuzla iletişim kurmayı ve sağlıklı olmasını önemsiyor, onun seveceği oyunları birlikte kurmak istiyor, çocuklara ulaşmanın sağlıklı ve yaratıcı yollarını arıyorsanız, ister anne, ister baba ister eğitimci olun Çocuk Yogası Eğitmeni olabilirsiniz.

Çocuk Yogası, Yoga duruşlarının çocuklar için uygun standartlara dönüştürülerek uygulandığı; eğlence, disiplin, kendine güven ve sorumluluk duygusuyla birleştiği, bireysel ve eşli egzersizlerden oluşan hareketler bütünüdür.

Çocuk Yogası Eğitimi Siirt Sertifika programı ile  kursiyerler çocuklardaki hayal gücü, doğru nefes alma, esnekliklerini ve enerji dolu hallerini sürekli devam ettirmelerini sağlamaktadır. Hayal güçlerini kullanmaları okuldaki öğrenme becerilerini geliştirir ve enerjilerini doğru yöne yöneltmelerini sağlar.

Çocuk Yogası eğitimi çocukların vücut yapılarının esnekliğinin korunmasına neden olur. Bununla birlikte, kasların kuvvetlenmesine, konsantrasyonun ve yaratıcılığın artmasına ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olabilir.

Çocuk Yogası Eğitmenliği Siirt programı ile Yoga eğitmeni yoga duruşları, nefes çalışmaları, oyun ve hikayelere yer vermektedir. Oyun ve hikayelerin yer alması da, çocuğun kendine olan güveninin artmasını, olumlu düşünmeyi ve duyguların daha kolay ifade edilebilmesini sağlar. Çocuk Yogası ile çocuklar eğlenirken, esneklik, güç, gevşeme ve konsantrasyon sağlanır.

Çocuk Yogası Uzmanlığı Siirt programı ile amacımız, her türlü derdimizde, sıkıntımızda, hastalığımızda ve sağlığımızda bize yardımcı olan bir öğreti, çalıştıkça bize mutluluk, sevinç, huzur veren, yaşadığımız bütün sıkıntıları diğer insanlara göre daha rahat atlatmamızı sağlayan, tamamen olumlu hayata hazırlayan en güzel çalışma olan yoganın yaygınlaşmasını sağlamaktır. Çocuk Yogası Eğitmenlik Eğitimi Siirt programı ile kursiyerler çocuk yogası eğitmeni olabilecektir.

Çocuk Yogası Eğitmenliği Siirt programı ile kursiyerler çocuğun rekabetsiz, kimseyle yarışmadığı bir ortam sunmanın en önemli unsur olduğunu öğrenirler. Yogada çocuğun mükemmel olması önemli değildir, katılım sağlaması önemlidir. Çocuklar yoga ortamında kendine güveni, ifade özgürlüğünü kazanmaktadır.

Çocuk Yogası Eğitmenliği Siirt Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

  • Çocuk yogası nedir
  • Çocuk yogasının hedefleri, faydaları
  • Çocuklara yoga sevgisi ve disiplini kazandırmanın yolları

konularında bilgi ve beceri sahibi olacak olan;

  • Çocuk Yogası Sertifikası Eğitimine Okul Öncesi Öğretmenler,
  • Orta Öğretim Öğretmenleri
  • Çocuk Yogası Sertifikası Eğitimine Zeka Oyunları Atölye Öğretmenleri
  • Anne-babalar dahil çocuk ile ilgilenen herkes katılabilir.

Çocuk Yogası Eğitmenliği Siirt Sertifika programına katılmak için +90 530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da yada aşağıdaki eğitim linkimize tıklayarak eğitime dahil olabilirsiniz.

Çocuk Yogası Eğitmenliği Eğitimi

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X