Nevşehir Cinsel Terapi Eğitimi Sertifika Yorum Yap

Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Nevşehir Cinsellik, insanın acil gidermesi gerektiği temel ihtiyaçlardan birisidir.  Ülkemizde cinsellik denildiğinde ayıp, günah gibi kelimelerle doğal bir aktivite bastırılmaktadır. Bu baskı cinsel problemleri beraberinde getirerek sağlıklı, mutlu bir ilişkinin önüne geçmektedir.

 Yaşamın ayrılmaz bir parçası olan cinsellik alanında yapılan Cinsel Terapi çalışmaları 1960 yılında öncü araştırmacılar William Masters (1915- 2001) ve Virginia Johnson (1925-2013) tarafından, birçok cinsel sorunun eğitim ve bazı spesifik masaj teknikleriyle rahatlıkla çözülebileceğini göstermeleriyle başlamıştır. Günümüzde de Cinsel Terapi cinsel sorunlarla karşılaşan bireyler için umut kaynağı olmuştur. Cinsel Terapi Eğitimine Hemen Katıl…

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Nevşehir programına katılarak mesleği yeterliliğe sahip olacak kursiyerler çiftlerin, aynı zamanda kişilerin ruhsal ve bedensel sağlığı için cinsel hayatlarını yoluna sokacak bilgi ve teknikleri danışanlarına aktaracaktır. Böylece danışanlar Mutlu bireyler mutlu çiftler olabileceklerdir.

Sizde Psikolojik anlamda sorun yaşayan kişilere destek olmak ve aile kavramının bütünlüğünü korumak Cinsel Terapi alanında uzmanlaşmak için Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Nevşehir programına katılabilir Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika ve Unvanınız ile kariyer yapabilirsiniz.

Cinsel Terapi Uzmanlığı Nevşehir Programının İçeriği 

Cinsel Terapi Sertifikası Nevşehir programına katılarak en sık görülen cinsel sorunlar konularında eğitim alarak sorunları çözme anlamında uzmanlaşabilirsiniz.

Nevşehir Cinsel Terapi Eğitimi programına katılarak mesleki yeterliliğini sağlayan kursiyerler cinsel işlev bozuklukları, erken boşalma, vajinismus, orgazm bozuklukları, ağrılı cinsel ilişki, cinsel isteksizlik konularında bilgi ve beceri sahibi olurlar. 

Nevşehir Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Programına Kimler Katılabilir?

 • Nevşehir Cinsel Terapi Sertifikası Psikologlar,
 • Aile Danışmanları
 • Nevşehir Cinsel Terapi Eğitimi Psikolojik Danışmanlar,
 • Psikiyatristler
 • Nevşehir Cinsel Terapi Uzmanlığı Fizyoterapistler
 • Kadın doğum uzmanları ve asistanları
 • Nevşehir Cinsel Terapi Danışmanlığı Sosyal Hizmet Uzmanları
 • Ruh sağlığı alanında yüksek lisans yapanlar,
 • Bu alanlarda okuyan son sınıf öğrencileri.
 • Hekimler (Psikiyatri, Kadın Doğum, Üroloji, Aile Hekimi ve Asistanları)
 • Uzman Psikiyatri ve Kadın Doğum Hemşireleri

Bilişsel terapi, Davranışsal terapi, Çift terapisi, gibi cinsel terapi yöntemleri ile kadın ve erkeklerdeki psikolojik orijinli cinsel sorunların çözümlenmesi hedeflenmektedir. Nevşehir Cinsel Terapi Danışmanlığı programında bu terapi teknikleri birlikte uygulamayı öğrenecek ve başarı ihtimalini artırmış olacaksınız.

Sizde Cinsel Terapi SertifikasıNevşehir Programına Katılmak İçin +90 530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da yada aşağıdaki eğitim linkimize tıklayarak eğitime dahil olabilirsiniz.

Cinsel Terapi Eğitimi Sertifika Programı

Leave a Comment

Your email address will not be published.