Konya barinma Yöneticiliği Sertifika Yorum Yap

Konya Barınma Yöneticiliği Sertifikası ; Kamu kurum ve kuruluşlarında yurt müdürü olarak çalışmak isteyen en az lise mezuniyete sahip bireylerin mesleki yeterliliklerini sağlamak ve Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticisi unvanına sahip olmaları için Koç Net Akademi ile Üniversite işbirliği ile hazırlanmış mesleki eğitim programıdır.

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Sertifikası 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 14/08/2015 gün ve 72 sayılı Özel Çeşitli Kurslar Çerçeve Programına dayanılarak hazırlanmıştır. Öğrenci yurtlarında yönetici olarak görev yapmak isteyen herkesin katılabileceği sertifika programı yurt yöneticisi olabilmek için zorunlu bir sertifikadır.

Konya Özel Öğrenci Barınma Yöneticiliği Eğitimine dahil olup mesleki yeterliliğe sahip kursiyerler olarak eğitimini tamamlayıp devlet üniversitesi onaylı sertifikalarını alarak bireylerin beslenme, barınma ve diğer ihtiyaçlarının karşılandığı kamu ya da özel yurtlarda Yurt Yöneticisi olarak çalışma imkanına sahip olurlar.

Doğru bir yaşam alanı oluşturmak ve korumak, yurt yöneticisinin görev ve sorumluluklarını öğrenmek ve uygulamak için Sizde!… Konya Barınma Yöneticiliği Sertifika programına dahil olabilirsiniz.

Koç Net Akademi ile Üniversite işbirliği ile hazırlanan Barınma Yöneticiliği Sertifikası programı ile profesyonel yurt müdürü olmak için Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Sertifika Programı için hemen Başvur…

Konya Barınma Yöneticiliği Sertifikası Programının Kazanımları

  • Barınma hizmetiyle ilgili (Özel öğretim kurumları, İş sağlığı ve güvenliği, Yangın ve Konaklama pansiyon ) mevzuat bilgisine sahip olursunuz
  • Etkili liderlik ve iletişim becerisine sahip olur, kriz ve riskleri yönetme becerinizle oluşabilecek sorunları engelleyebilirsiniz
  •  Personel, Öğrenci iş ve işlemlerini yönetebilirsiniz.
  • Sosyal etkinlikleri planlayabilir, Sağlıklı beslenme hizmeti sunulabilmesi için gerekli önlemleri alma becerisine sahip olabilirsiniz
  • Yönetimi açısından; iş sağlığı ve iş güvenliği, kurum içi ve çevre güvenliği, yangın ve deprem güvenliği kurallarını uygulama becerisine sahip olurlar.
  • Konya Barınma Yöneticiliği Sertifika programını başarı ile bitiren kursiyerler Mesleki etik kurallarına uyma ve Adabı muaşerete uygun davranış sergileme konularında beceri sahibi olacaklardır.

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 530 354 96 66  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Eğitimi

Leave a Comment

Your email address will not be published.