En İyi Yaratıcı Drama Eğitimi Sertifika Programı

Yaratıcı drama; kurumsal ve uygulamalı çalışmalarıyla sürdürülen bir grup etkinliği, bireysel ve grupla geçirile gelen yaşantıların oluşturulduğu süreçler bütünüdür. Bu bütünde kurallar içindeki sonsuz özgürlüklerle yeni yaşantılar oluşturma, dramatik öğelerin ise koşulmasıyla gerçekleştirilen eylem ve çatışmalar üzerinde kurgulanan rol oynamalardır. Yaratıcı Drama Eğitimi öğrenme ve sosyalleşmenin yanında bireyin kendine olan güven ve saygısını da geliştirmektedir. Aynı zamanda bir gruba dahil olmanın gizil gücü desteklenmektedir.

Yaratıcı Drama Eğitimi bir çok alanda kullanılabilen bir yöntemdir. Hem kişinin kişisel gelişimini, hem sosyal çevresini, hem de eğitim hayatını desteklemektedir. En iyi yaratıcı drama eğitimi sertifika programı ile çocuğun hayal gücü gelişmektedir, zihinsel kapasiteyi geliştirmektedir, kendilik kavramının gelişimine katkı sağlamaktadır, duygularının farkına varması ve ifade edebilmesi desteklenmektedir, iletişim becerilerini kuvvetlendirmektedir, grup içi süreçlere olumlu katkı sağlamaktadır. En iyi yaratıcı drama eğitimi sertifika programı ile yaratıcılık ve estetik gelişimi sağlanmaktadır, eleştirel düşünme yeteneği kazandırılmaktadır, sosyal gelişim ve birlikte çalışma yeteneği kazandırılmaktadır, değerleri keşfetmelerine olanak sağlanmaktadır, kişinin kendisine güven duyması sağlanmaktadır, dil ve iletişim becerilerinin gelişimi desteklenmektedir, farklı olay ve durumlarla ilgili deneyim kazandırmaktadır. Eğitim ile kendini ve başkalarını anlama becerileri geliştirilmektedir, farklı olaylar ve durumlar ile ilgili deneyimler kazandırmaktadır, dil ve iletişim becerilerini geliştirmektedir, özgüven duygusunun gelişimini desteklemektedir, öğrenilen şeylerin kalıcılığını sağlamaktadır, sorumluluk duygusunun gelişmesini sağlamaktadır, duygusal ve ahlaki gelişimini desteklemektedir, öz saygıyı desteklemektedir, olaylara tarafsız bakmayı öğretmektedir.

Yaratıcı Drama Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

  • Yaratıcı Drama Sertifikası eğitimine Psikolog ve psikoloji danışmanları
  • Sosyolog ve aile danışmanları
  • Yaratıcı Drama Sertifikası eğitimine Öğretmenler ve özel eğitimciler
  • Çocuk gelişimciler
  • Yaratıcı Drama Sertifikası eğitimine çocukları ile kaliteli vakit geçirmek isteyen ebeveynler
  • Çocuklara yönelik açılmış olan atölyelerde eğitmenlik yapmak isteyenler
  • Yaratıcı Drama Sertifikası yaratıcı dramaya ilgi duyan herkes sitemizden yaratıcı drama eğitimine katılabilir ve sertifika alabilirler.

Sizler de Online Yaratıcı Drama Sertifikası programımıza dahil olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

Online Yaratıcı Drama Sertifikası Programına Katılmak İçin Hemen Ara… +90 530 354 96 66  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi

Leave a Comment

Your email address will not be published.