Akıl Zeka Oyunları Eğitimi Ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koç Eğitim Sertifika, 12 yıllık sektör deneyimi ile; A sekron, canlı ve örgün eğitim sistemini baz alarak binlerce kursiyere donanımlı bir eğitim vermiştir. Ayrıca canlı ders imkanını da süresiz tanımlamaktadır.

Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği Eğitiminizin sonunda ise Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası veren üniversiteler olan Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile mezun ederek hayallerindeki mesleği yapma yolunda ilk kapıları aralamalarına yardımcı olmuştur. Bu sayede bir çok kursiyer sertifikaları ile işe başlamıştır.

Eğitimlerimiz ve sertifikalarımız müfredata uygun saat diliminde yer almaktadır. Bu sebeple eğitiminizin sonunda almış olduğunuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikayı kullanım alanında herhangi bir problem yaşamamaktasınız. Aynı zamanda sertifikalarınızı e devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz.

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi; özellikle son yıllarda sıkça duyduğumuz eğitimlerden bir tanesidir. Çocuklarımız başta olmak üzere tüm bireylerin öğrenim algıları en çok keyif aldığı şeylerle açılmaktadır, bu sebeple de keyif alarak öğrendiğimiz hiç birşeyi unutmayız. Akıl Zeka Oyunları Eğitiminde ki temel amaçta budur. Çocuklarımıza, bireylerimize kazanımları oyunlarla elde ettirmektir. Akıl Zeka Oyunları Eğitimi çocukların ve yetişkinlerin strateji geliştirme, planlama, mantık yürütme-mantıksal bütünleme, görsel-uzamsal düşünme, sıradışı düşünme, dikkat-odak-konsantrasyon, hafıza ve bellek alanlarında gelişimini sağlayan bir eğitim türüdür. Aynı zamanda ileriyi görme, planlama ve sabır, sebat, kararlılık, karar verme, yenilgiyi hazmetme, rekabet gibi tutum ve davranışları geliştiren, kinestetik alanda uygulamaya imkan sağlayan oyunlardır.

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi İstihdam Alanları Nelerdir?

  • Tüm Eğitim Kademelerinde Hayat Boyu Öğrenme Üzerinden Okullar Hayat Bulsun Projesi Kapsamında egzersiz açabilirsiniz.
  • İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Üzerinden Egzersiz Açabilirsiniz.
  • 7. ve 8. sınıflarda Akıl ve Zeka Oyunları Seçmeli Dersine Öğretmen Olarak Katılabilirsiniz.
  • Akıl- Zeka Oyunları Kulübü
  • Özel Kurum ve Kuruluşlarda Eğitim Verebilirsiniz.
  • Anaokulu, Kreş, Kolej, Zeka Kulübü, Özel Okul ve Benzeri Kurumlarda akıl ve zeka oyunları Eğiticisi Olarak Görev Alabilir,
  • Zeka Oyun Merkezi Açabilirsiniz.
  • Kendinize ait  akıl zeka oyunları kursu açabilirsiniz.
  • Halk eğitim merkezi üzerinde akıl-zeka oyunları kursu açabilirsiniz.

Koç Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Akıl Zeka Oyunları Eğitmenliği Eğitimi Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X