- 25%

Adana Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi

(11 Müşteri Yorumu)

900,00 

ADANA’DA ÖRGÜN EĞİTMENLİK EĞİTİMİ Adana Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi Zeka ve Yetenek Geliştirme Atölyemiz de verilmektedir. Alanında uzman hocalarımızdan alacağınız örgün eğitim sonunda devlet üniversitesi onaylı Robotik ve kodlama eğitmenliği eğitimi sertifikasına hak kazanırsınız. Hemen Ara… +90 542 336 10 07

E-Devlette Sorgulanabilir Sertifika %100 Öğrenme Garantisi Üniversite Onaylı Sertifika En Uygun Fiyat, En Kapsamlı Eğitim

Paylaş:

İNDİRİMLİ FİYATLARDA SON GÜNLER...

HEMEN BAŞVUR!

Adana Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi Zeka ve Yetenek Geliştirme Atölyemiz de ÖRGÜN olarak verilmektedir. Alanında uzman hocalarımızdan alacağınız örgün eğitim sonunda devlet üniversitesi onaylı Robotik ve kodlama eğitmenliği eğitimi sertifikasına hak kazanırsınız.

Robotik ve kodlama eğitmenliği eğitimi geleceğe nesillerin tüketen değil üreten Türkiye olması yolunda bireyler yetiştirmek amacındayız. Bu eğitimle ülkemize yeni eğitmenler kazandıracak böylece teknoloji ve gelecek farkındalığını daha çok kişiye ulaştıracağız. Robotik kodlama eğitmeni ile tanışan bireyler yaşamını üretken bir birey olarak devam edecek ve ülkemizin geleceğine imzası olan bireyler olma yolunda adımlarını atmış olacaklar. Aynı zamanda hayatlarında problemleri çözme, neden sonuç kurma, olay ve olguların sistematiğini kavrama becerileri artmış bir birey olacaklar.

Adana’ da Örgün Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi FIRSATI KAÇIRMA.

Eğitimimize Katılan Tüm Kursiyerlere ÜCRETSİZ Online Eğitim Tanımlanacaktır.

Robotik ve Kodlamayı Tanıyalım

Robotik; makine ve kontrol sistemlerini, bilgisayar, elektronik ve uzay bilimlerinin tümünü kapsayan bir ortak çalışma alanıdır. Mekanizmaların tasarımı, elektronik donanımların eklenmesi, dijital ortamda kontrollerinin sağlanması ve belirli ortamlarda belirli koşullara göre çalışmaları baz alır. Bu alan makine, bilgisayar, yazılım, kontrol ve otomasyon, uzay ve havacılık, elektrik-elektronik gibi birçok mühendislik disiplinini bir arada toplamaktadır.

Robot; Sensörleri ile çevresini algılayan, algıladıklarını yorumlayan, karar veren, verdiği kararı bir çıkış sinyali ile üreten aygıtlardır. Adana Robotik ve Kodlama Atölyesi olarak çocuklarımıza robotların bu çıkış sinyalini bir motor, LED veya herhangi bir aktüatör ile verebileceğini öğretecek ve uygulatacağız.

21. yüzyıl becerilerinden kodlama ile çocuklar  problemlere farklı yönleriyle bakıp çözümler üretebilmeyi öğrenirler. Analitik, sistemli ve yaratıcı düşünebilmeyi, çözüm önerileri sunabilme becerileri kazanırlar. Algoritma mantığını kavradıklarında her şeyin belirli bir düzende gerçekleştiğini, düzen olmadığı zaman yapılması gereken işlemlerin gerçekleşmediğini kavrarlar.

Adana’ da Örgün Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi FIRSATI KAÇIRMA.

Eğitimimize Katılan Tüm Kursiyerlere ÜCRETSİZ Online Eğitim Tanımlanacaktır.

Adana Robotik ve Kodlama Atölyesinin Amacı

Robotik biliminin hızla ilerlemesi ve dünyamızın dijitalleşmesiyle çocukların robotik sistemleri ve programlamayı öğrenebilmeleri için robotik ve kodlama eğitimleri verilmektedir. Dünyada ve son yıllarda ülkemizde birçok okulda ve özel eğitim kurumu STEM (Fen Bilimleri-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) eğitim programları uygulamaktadır. Öğrencilerin analitik düşünme kabiliyetlerini geliştirmek ve erken yaşta mühendisliğe karşı ilgi duymalarını sağlamak amaçlanmıştır.

Çocukların motor becerilerinin gelişimi, mekanik düzeneklerin nasıl çalıştığını keşfedebilmelerini ve parçaları söküp takarak montaj yapabilmeleri için birçok robotik setler üretilmektedir. Bu ürünler eğitici olmalarının yanında öğrencilerin keyifli vakit geçirebilecekleri bir hobi olma özelliği de taşımaktadır.

Algoritmik düşünme, analitik düşünme, eleştirel düşünme, problem çözebilme, tasarım odaklı düşünme gibi çağımızın becerilerinin önemini fark eden nesiller yetiştirmek amaçlanmaktadır. ABD, İngiltere, Fransa, Finlandiya, Almanya, Güney Kore, İsrail gibi ülkeler 21.yüzyıl becerileri ile donatılmış yeni bireylerin yetiştirilmesi amaçlanmaktadır. Bunun için erken yaşta kodlama eğitimi ile bu becerileri kazandırmak amacıyla müfredatlarına kodlama dersini eklemişlerdir.

Adana’ da Örgün Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi FIRSATI KAÇIRMA.

Eğitimimize Katılan Tüm Kursiyerlere ÜCRETSİZ Online Eğitim Tanımlanacaktır.

Adana Robotik ve Kodlama Eğitiminin Kazanımları

 • Algoritma kurma ve kurulan algoritmayı kodlama
 • Hesaplamalı düşünme temelinde analitik düşünebilme
 • Programlı ve değişkenleri dikkate alarak işlemler yapabilme
 • Problemler için en kısa yoldan çözüme ulaşma
 • Olaylara ve problemlere farklı bakış açılarıyla bakabilme
 • Sistemli ve yaratıcı düşünebilme
 • Gerçek bir programlama dilini öğrenme kazanımları elde ederler.
 • Kodlama ile çocuklar yaratıcı düşünmeyi, hayal kurmayı, planlamayı, takım çalışmasını öğrenmektedir. Bununla beraber yazılım, donanım ve elektroniğin kendilerine uygun olup olmadığı konusunda aileleri ile birlikte karar verme imkanlarına sahip olurlar.
Adana’ da Örgün Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi FIRSATI KAÇIRMA.
Eğitimimize Katılan Tüm Kursiyerlere ÜCRETSİZ Online Eğitim Tanımlanacaktır.
Adana Robotik Kodlama Eğitimi ile;

Ne Yapıyoruz?

Geleceğin dünyasında başarılı birer birey olabilmeleri için çocuklarınıza bir kapı açtık. Kodlama diline eğlenceli bir giriş yapmaları, geleceğin dünyasında kendi yerlerini sağlam bir şekilde almaları için… Size iyi bir başlangıç teklif ediyoruz. Çağdaş bir yaklaşımla takım çalışmasını ve proje bilincini aşılıyoruz. Zaten içlerinde olan yetenekleri teknolojiden ilham alarak gün yüzüne çıkarıyoruz.

 • Neden Yapıyoruz ?

Çocuklarımız, bize verilen emanetlerdir. Donanımlı, hayatın içinde olan ayakları üzerinde güçlü duran bireyler yetiştirmek için çocuklarımıza bu şansı vermeliyiz. 

 • Nasıl yapıyoruz ?

Doc. Arduino, Mbot setleri ile çocuklarımızın hayallerindeki oyuncakları tasarlama yolunu öğreterek bizden daha yaratıcı olduklarını göstermelerine imkan veriyoruz. Adana Robotik ve Kodlama Atölyesinde Arduino ile elektroniğin ve robotik dünyasının kapılarını aralıyoruz.

Adana Robotik ve Kodlama Atölyemiz ile çocuklar teorik ve pratik bilgiler beraber alırlar. Tasarım ve planlama yapabilme, uygulayabilme, hayata geçirme süreçleri ile ilgili becerileri gelişir ve bunu eğlenerek yapar.

Öğrencilerin seviyelerine, ilgi alanlarına göre veliler ile yapılan görüşme sonucu planlama yapılmaktadır. Atölye sırasında kazanılacak yetenekler belirtilmekte ve atölye sonrası yapılan değerlendirme ile faydalar ölçülmektedir.

Adana’ da Örgün Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi FIRSATI KAÇIRMA.
Eğitimimize Katılan Tüm Kursiyerlere ÜCRETSİZ Online Eğitim Tanımlanacaktır.
Adana Robotik ve Kodlama Atölyesi Olarak Diyoruz ki;
 • Tüketen olma, düşün-tasarla-üret
 • Bozulunca atma, tamir et, başka amaçla kullan, değerlendir
 • Yeni şeyler öğren, öğret, paylaş
 • Ezberleyerek değil, anlayarak yap ve deneyimle
 • Teknolojiyi tüketen değil, üreten ve üretmek için kullanan ol,
 • Her şeyi verildiği ya da söylendiği gibi aynen kabul etme, sorgula-araştır-sebebini öğren
 • Çalış, kendine güven, yapabileceğine inan ve HAREKETE GEÇ.

Çocuklarınızın ilgi duydukları, merak ettikleri çalışmaları deneyerek, üreterek öğrenmeleri için Sizde Adana Robotik ve Kodlama Atölyemizde eğitmenlik eğitimi sertifika programına katılarak Robotik ve Kodlama Eğitmeni olun. Çocuklarımızın hayatlarına dokunun.

Adana Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Örnek Video İçin TIKLA…

Üreten Türkiye İçin YAŞAM BOYU EĞİTİM.

Eğitim Saati

120 Saat

Eğitim Süresi

1 Ay

Gönderilecek Sertifika

E-Devlette Sorgulanabilir Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika

Katılım Ön Koşulu

Yok

Sertifika Sınav Soru Sayısı

10

Sertifika Sınav Türü

Çoktan Seçmeli Test

Sertifika Sınav Başarı Puanı

50 Puan – Minimum 5 Doğru

Sertifika Sınav Hakkı

5 Kez

Sınav Uygulama Şekli

Uzaktan Eğitim

Müşteri Derecelendirmeleri
 • 5
  11 puan
 • 5 Yıldız
  100%
  4 Yıldız
  0%
  3 Yıldız
  0%
  2 Yıldız
  0%
  1 Yıldız
  0%
11 inceleme --> Adana Robotik ve Kodlama Eğitmenlik Eğitimi
 • Batuhan Mert Çalışkan

  Çok başarılı bir eğitmen eşliğinde çalıştık. Hayata dair kazanımları olduğunu düşünüyorum, okuldaki tüm çocuklarıma bu konuda çok fayda sağlayacağım.

  • Yasam Boyu Eğitim

   hayırlı olsun batuhan mert bey eğitiminiz ve sertifikanız online eğitimdeki başarılarımızı örgün eğitime de taşımanın mutluluğu içindeyiz.

 • Semra Doğan

  Son derece memnun kaldım. Eğitim kadrosu çok iyi öğrencilerime daha verimli olacağımı düşünüyorum

  • Yasam Boyu Eğitim

   hayırlı olsun semra hanım

 • Gönül Yılmaz

  Çok memnun kalarak eğitim aldım.Gerek eğitmenleri olsun, gerek ise bilgi aktarımı olsun mükemmeldi.Gönül rahatlığı ile eğitim alabilirsiniz.

  • Yasam Boyu Eğitim

   tşk ederiz gönül hanım yeni eğitimlerde görüşmek üzere.

 • Murat ayyıldız

  Eğitmenlerimizin donanımlı oluşu ve bir yerlerde mutlaka bir eksiğim olduğunu gördüm.Emeklerinize sağlık

  • Yasam Boyu Eğitim

   Değerli yorumunuz için teşekkür ediyoruz Murat Bey, tekrar görüşmek dileğiyle…

 • Oğuz tuza

  Örgün olmanıza ve Adana’da yer almanıza o kadar sevindim ki anlatamam.Sizden daha öncesinde de eğitim satın almıştım ve çok memnun kalmıştım.Şimdi Robotik Kodlama eğitimini örgün görünce ağzım kulaklarıma vardı resmen.En kısa sürede geleceğim

  • Yasam Boyu Eğitim

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Oğuz Bey, tekrar görüşmek dileğiyle…

 • volkan kararmaz

  2 aylık eğitim alan bir eğitmen olarak söylüyorum ki; çok başarılılar.Hem bilgileri, hem materyalleri oldukça profesyoneller

  • Yasam Boyu Eğitim

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Volkan Bey, tekrar görüşmek dileğiyle…

 • gizem songürer

  Online eğitim sitenizden Robotik Kodlama Eğitmenliği almıştım çokta memnun kaldım fakat örgününü şuan gördüm ve keşke Adana’da olup katılabilseydim.Adanada olan arkadaşlarıma tavsiye edeceğim…

  • Yasam Boyu Eğitim

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Gizem Hanım, tekrar görüşmek dileğiyle…

 • Baki Bostancı

  Eğitmenlerinizin bu denli donanımlı oluşu ve her ayrıntıda bilgilendirmesi son derece memnun ediciydi.

  • Yasam Boyu Eğitim

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Baki Bey, sizlerin düşünceleri ve memnuniyeti bizler için çok önemli.Tekrar görüşmek dileğiyle…

 • gülseren öldürmez

  Hem online eğitim sistemleri hem de örgün eğitimleri çok başarılı…Ciddi bir emek verilmiş.Çok teşekkür ederim

  • Yasam Boyu Eğitim

   sizlerle beraber çalışmak bizim için çok eğlenceliydi akıl zeka eğitmeni olarak nice öğrencilerimize dokunmanız dileğiyle

 • ismail kulakçık

  Verimli bir eğitim aldığıma inanıyorum, emeklerinize sağlık.Sayenizde donanımlı bir robotik kodlama eğitmeni olarak daha yararlı olacağım

  • Yasam Boyu Eğitim

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz İsmail Bey, tekrar görüşmek dileğiyle…

 • Melik Barlıt

  Oğlum severek gidiyor tavsiye ederim çocuğunuza alabileceğiniz en faydalı eğitimlerden biri

  • Yasam Boyu Eğitim

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle.

Yorum Yap

Yorum Yap

*

code