Psikoloji Paketi 4 Farklı Psikoloji Eğitim

PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİMİZ

Psikoloji Paketi 4 İçeriği Cinsel terapi Uygulayıcı Eğitimi, Oyun terapisi Uygulayıcı Eğitimi, Objektif testler eğitimi ve Wısc-R Zeka testi Uygulayıcı eğitiminden oluşmaktadır. Alanında kendini geliştirmek isteyen psikolog, psikolojik danışmanlar, çocuk gelişim uzmanı ve aile danışmanları için hazırlanan eğitim kaçırılmayacak bir fırsattır.

 

Psikoloji Paketi 4 İçeriği Cinsel terapi Uygulayıcı Eğitimi, Oyun terapisi Uygulayıcı Eğitimi, Objektif testler eğitimi ve Wısc-R Zeka testi Uygulayıcı eğitimlerini üniversite onaylı yada uluslararası psikologlar derneği onaylı olarak alabilirisiniz. Paket eğitimlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için eğitim danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

.container { position: relative; width: 100%; overflow: hidden; padding-top: 40.25%; } .responsive-iframe { position: absolute; top: 0; left: 0; bottom:0; right: 0; width: 100%; height:100%; border: none; }

  • Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi 120 Saat (Uluslararası Psikologlar Derneği Onaylı)
  • Oyun Terapisi  Uygulayıcı Eğitimi (120 saat) (Anlaşmalı Üniversite Onaylı)
  • Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi (Çanta Dahildir.) (Anlaşmalı Üniversite Onaylı)
  • Objektif Testler  Uygulayıcı Eğitimi (Tüm test materyalleri dahil – 12 test) (Uluslararası Psikologlar Derneği Onaylı)
  • 4 eğitimi birlikte alın karlı çıkın,
  • Tam anlamı ile yetkin bir psikolojik danışman olmak isteyenler için hazırladığımız bu paketi kaçırmayın. Her biri birbirinden bağımsız olan bu modülleri  (Cinsel Terapi Eğitimi ve Sertifikası , Oyun Terapisi Eğitimi ve Sertifikası, Wisc-R Zeka Testi Eğitimi ve Sertifikası, Objektif Testler Eğitimi ve Sertifikasıonline olarak alarak yetkinliğinizi arttırabilir, ayrıca bu eğitimlere merkezlerimizde örgün olarak ta katılma hakkını elde edebilirsiniz. Adana merkez de ve İstanbul şube de bu eğitimlerimiz sık sık örgün olarak ta açılmaktadır. 

 

Normal Eğitim Ücretleri:

Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi ve Sertifikası : 2250 TL

WİSC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi + Sertifikası + Çantası : 900 TL

Objektif Testler  Uygulayıcı Eğitimi + Sertifikası + Materyali : 590 TL

Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi + Sertifikası : 690 TL

Bu dört eğitimi Paket olarak Birlikte aldığınızda 4880 TL yerine sadece 3950 TL.

Psikoloji Paketi 4 Farklı Psikoloji Eğitim

7,350.00 

7,350.00 

Adet
Sepete Ekle

VAR

VAR

VAR

ÜNİVERSİTE ONAYLI

ÖMÜR BOYU

ÖMÜR BOYU ERİŞİM

X