Paylaş:
Yozgat Uyku Danışmanlığı Sertifikası

Yozgat Uyku Danışmanlığı Sertifikası;

Bebeğinizin uyku alışkanlıklarını değiştirmek kolay olmasa da, eğer bu konuda gerçekten kararlıysanız ve çıktığınız bu yolda sabır ve tutarlılıkla ilerlerseniz;

Çocuğunuzun yatağında uykuya dalmasını
ve uzun saatler boyunca kesintisiz uyumasını kesinlikle öğretebilirsiniz.

Yozgat Uyku Danışmanlığı Eğitimi bu alanda yetkin eğitmenler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Bebeğinizin kesintisiz ve daha iyi uyuması hem bebeğinizin daha iyi büyümesini sağlayacak, hem de sizin hayatınızı değiştirecektir. 

Uyku Danışmanlığı son yıllarda önemli meslekler arasında yer almaktadır. Yeni bir kariyer alanı oluşturma fırsatı yakalayacağınız  Uyku Eğitmenliği Eğitimi ile; Uyku konusunda yeterli ve gerekli tüm bilgileri öğrenecek ve uygulayabileceksiniz. Uyku Eğitmenleri mesleki statülerini Uyku Eğitmeni, Uyku Koçu, Uyku Danışmanları olarak konumlamaktadırlar.

Uyku danışmanlığı tüm dünyada ve ülkemizde birçok kişi tarafından uygulanmaktadır. Uyku eğitmenliği sertifika programı sizlere yeni bir kariyer alanı yaratmakta ve bu konuda kendinizi geliştirip uygulama yapmanıza fırsat verecektir.

Yaşam Boyu Eğitim ile üniversite işbirliği ile hazırlanan Uyku Eğitmenliği Eğitimi Sertifika programı ile; Hem kıymetlimiz bebeklerimizi mutlu uyku düzeni ile büyütecek hemde bu alanda kariyer yapma fırsatı elde edeceksiniz. Aynı zamanda devlet üniversitesi onaylı sertifika sahibi olacaksınız.

Devlet üniversitesi onaylı sertifika programımız ile duyarlı uyku danışmanları (Uyku Koçları ) yetiştirmek temel alınmaktadır.

Yozgat Uyku Danışmanlığı Eğitiminin Faydaları

Yozgat Uyku Eğitmenliği Eğitimi sertifika programına katılarak eğitimini tammalayan kursiyerlerimiz;

Bebeğimizin uyku eğitimi sürecinde uyku rutinleri oluşturma, ideal uyku ortamı hazırlama, beslenme-uyku düzeni, yatakta uykuya dalma konularında bilgi ve beceri sahibi olacaktır.
Çocukların desteksiz (sallanmadan-emmeden-kucağa alınmadan) uykuya dalamayan ve gece boyunca sık sık uyanarak yeniden uykuya dalmaları konularında bilgi ve beceriye sahip olacaklarıdır.

Uyku eğitimi sürecinde hiç ağlama yoktur ama eğitim sırasında minimum ağlamayı sağlama uyku eğitmenlerinin birinci önceliğidir.

Uyku eğitimiyle başlayacak hayatınızdaki değişime bebeğiniz doğal olarak direnecek ve bunu sözlü olarak ifade edemediği için ağlamayla ifade edecektir. Bu süreci sizinle, size ve bebeğinize özel en uygun planla aşmak, bebeğinizin ve sizlerin duygusal olarak yorulmadan kesintisiz uykuya sahip olmasını sağlamak uyku eğitmenine düşen en önemli görevdir.

Yozgat Uyku Koçluğu Eğitimi sertifika programına katılan kursiyerler danışanlarına uykusuzluk ne bir kader ne de bir ebeveynlik sınavı olmadığı farkındalığı sağlayacaktır.

Yaşam Boyu Eğitim sitemiz üzerinden Yozgat Uyku Eğitmenliği Eğitimi Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 542 336 10 07 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Uyku Eğitmenlik Eğitimi Sertifikası

 

 

 

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

*

code