Wiscr Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Wiscr Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koç Eğitim Sertifika, 12 yıllık sektör deneyimi ile; A sekron, canlı ve örgün eğitim sistemini baz alarak binlerce kursiyere donanımlı bir eğitim vermiştir. Ayrıca canlı ders imkanını da süresiz tanımlamaktadır.

Eğitiminizin sonunda ise Wiscr Zeka Testi Eğitimi Sertifikası veren üniversiteler olan Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile mezun ederek hayallerindeki mesleği yapma yolunda ilk kapıları aralamalarına yardımcı olmuştur. Bu sayede birçok kursiyer sertifikaları ile işe başlamıştır.

Eğitimlerimiz ve sertifikalarımız müfredata uygun saat diliminde yer almaktadır. Bu sebeple eğitiminizin sonunda almış olduğunuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikayı kullanım alanında herhangi bir problem yaşamamaktasınız. Aynı zamanda sertifikalarınızı e devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz.

Wiscr Testi 6-16 yaş grubuna yönelik uygulanan bir zeka testidir. Test bireysel olarak uygulanan bir testir. Wiscr Zeka Testi uygulaması 1-1,5 saat sürmektedir. Her alt testin soruları test yönergesine uygun bir şekilde çocuğa yöneltilir ve yanıtlaması istenir. Wiscr Zeka Testi Eğitimi  ile test uygulamaların sağlıklı bir şekilde ilerlemeleri sağlanmaktadır. Zeka testler özel eğitimlerde ve sağlık kuruluşlarında önemli bir alana sahip olan ve vazgeçilmez katkılar sunan bir ölçüm aracıdır. Wiscr Zeka Testi Eğitimi ile bu alanda kendini yetiştirmek isteyen bireylere donanımlı bir eğitim süreci geçirmeleri amaçlanmaktadır. Wiscr Zeka Testi sözel ve performans olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Wiscr Zeka Testi Eğitiminde bu bölümlerin alt başlıklarına da hakim olmaktasınız. Test uygulanan çocuklarının ailelerinin sonuçlar karşısında endişilenmemesi ve bu stresi çocuklarına yansıtmamaları gerekmektedir. Test sonuçları doğru yönlendirmelerle değiştirilebilir ve sağlam sonuçlar çıkmasına olanak sağlamaktadır.

WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Kimler İçin

  • Psikoloji,
  • Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (PDR),
  • Okul Öncesi Bölümü,
  • Çocuk Gelişimi Bölümü,
  • Aile Danışmanları,
  • Özel Eğitim bölümlerinde öğrenci, mezun veya bu alanlarda çalışıyor olanlar ile bu bölümlerin

     Yüksek Lisans Mezunları, Bu Bölümlerin Son Sınıf Öğrencileri, Master ya da Doktorası Psikoloji ya da Psikolojik Danışmanlık Bölümü olanlar katılım gösterebilir.

  Koç Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Wiscr Zeka Testi Eğitimi  Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X