Paylaş:
Niğde Siber Güvenlik Eğitimi Sertifikası

Niğde Siber Güvenlik Eğitimi Sertifikası ; CEH ( CERTİFİED ETHİCAL HACKİNG ) programı ile hackerların kullandığı yöntemlerin öğretilmesi amaçlanmaktadır. Aynı zamanda bunların iyi amaçlar için kullanılmasını sağlayan bir eğitim programıdır.

İşletim sistemleri ve ağlarda bulunan güvenlik açıklarının bulunması ve bunları sömürülerek sistemlere sızılması eğitimi olarak da tanımlayabiliriz. Eğitim sonunda Beyaz Hacker olma yolunda ilk adımı atmış olacaksınız.

Siber güvenlik; sistemleri, ağları ve programları dijital saldırılara karşı koruma uygulamasıdır. Bu saldılar genellikle hassas bilgilere erişme ve değiştirme veya imha etme yoluyla kullanıcılardan para sızdırma veya normal iş proseslerinde kesintilere neden olmaktadır. Bu nedenle Siber Güvenlik personeline ihtiyaç sürekli artmaktaadır.

Etkin siber güvenlik önlemlerinin uygulanması özellikle de günümüzde zorlaşmıştır. Çünkü; insanlardan daha fazla cihaz bulunmaktadır ve saldırganlar yöntemlerini sürekli yenilemektedir. Niğde Siber Güvenlik Eğitimi Sertifikası programı ile bu saldırılara karşı güvenliği sağlayacak uzman personelleri yetiştirmeyi amaçlamaktayız.

Bu eğitimle saldırı alanlarını ve savunma yapılarını anlayan bireyler yetişecektir. Böylece şirketlerin temel ihtiyaçlarını karşılamış olacaksınız.

Daha fazla eğitilmiş profesyonellere Hem işletmeler hem de son kullanıcılar için, ve siber güvenliğini daha etkili hale getirecek akıllı araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Güncel devlet politikaları gereği, özel şirketler ve kamu kurumları siber güvenliğe yüksek derecede önem vermektedirler.

Büyük şirketlerin veya kurumların kendilerine ait bilgileri koruyabilmesi için yetkin siber güvenlik uzmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Mevcut siber güvenlik kapasitesi her geçen gün büyümekte aynı zamanda saldırı hacimleri aynı olmadığı için, bu saldırıları önlemek adına siber güvenlik harcamalarına yapılan yatırımlar her yıl biraz daha artmaktadır. 

Niğde Siber Güvenlik Sertifikası Programının Kazanımları 

  • Niğde Siber Güvenlik Eğitimi Siber güvenlik dünyasına ilk adımlarınızı atmış olacaksınız.
  • Hackerlar sistemlere sızmak için kullandığı tüm yöntemleri öğreneceksiniz.
  • Siber Güvenlik Sertifikası Şirketlerin siber güvenlik anlamında aradığı yetenekleri kazanacaksınız.
  • Bu eğitim sonrasında sıradan bir siber güvenlik uzmanından daha fazla yetenek kazanacaksınız.
  • Siber Güvenlik Eğitimi Siber güvenlik tarafındaki açıkların detaylı olarak öğrenilmesi sağlanacaktır.
  • Şirketlerin açıklarının bulunması ve bu açıkların sömürülmesi anlamında gerçek hayat senaryoları öğreneceksiniz.
  • Niğde Siber Güvenlik Sertifikası Siber tehditleri algılama ve bunlardan korunma yöntemlerini detaylı olarak öğreneceksiniz.

En fazla tercih edilen siber güvenlik sertifikalarından birisine sahip olacağınız Niğde Siber Güvenlik Eğitimi Sertifikası programına Yaşam Boyu Eğitim sitemiz üzerinden dahil olabilir ve online eğitimin sonunda devlet üniversitesi onaylı sertifika sahibi olursunuz.

Yaşam Boyu Eğitim sitemiz üzerinden Niğde Siber Güvenlik Eğitimi Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara… +90 542 336 10 07  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Siber Güvenlik Temel Eğitimi Sertifikası

 

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

*

code