Paylaş:
Nefes Terapisi Koçluğu Eğitimi

Nefes Koçluğu Uygulama Alanları yaratmak danışanlara doğru nefes almanın faydalarını iyi analiz ettirme ile doğru orantılıdır. Nefes koçluğu eğitimi ile Nefes koçları yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Nefes koçu, kişinin farkında olmadan edindiği bu nefes alma alışkanlıklarını analiz ederek, nefes alma alışkanlıklarının kişilere olan negatif etkilerini profesyonel tekniklerle ortadan kaldırmaya çalışan profesyonellerdir.

Nefes Koçluğu Eğitiminin iki temel hedefinden ilki; Doğal ve bütünsel nefeslerle(diyafram nefesleri) kişinin önce kendi potansiyelinin farkına varması, değişim ve dönüşümünü sağlamasıdır. Diğer temel hedef ise; Nefes Koçu olarak, farklı nefes teknikleri sayesinde danışanını daha iyi anlamak ve danışanın nefesini fark etmesini sağlamaktır.

Nefes Koçluk Eğitimi doğru nefes alma, nefes teknikleri kullanımı, nefes farkındalığı, bilinçaltı çalışmaları ve eğitmenlik içeriğinden oluşmaktadır.

Nefesin hayat olduğunu bilenlerin, hayat felsefelerini meslekleri haline getirebilmelerini amaçlayan Nefes Koçluk Eğitim programı; şarkıcılık, konuşma eğitimi, spor, bilinçaltı sağılımı, dikkat, gevşeme, hipnoz, manyetik şifa, farkındalık, kişisel gelişim,yaşam koçluğu ve daha birçok nefes konusunu kapsamaktadır.

Bilginin çoğaltılabilmesi için bilginin paylaşıma açılması, tekrarlanarak tazelenmesi ve devamlı yenilenmesi gerekir. Bunu yapmanın en iyi yolu da

bilginin öğreticisi olmaktır. Nefes Koçluk Eğitimi’ne başladığınızda Nefes ve Yaşam Eğitmenliği’ne de adım atmış olur ve sonrasında Nefes Atölyeleri’nde yardımcı koçluklar yaparak bilgi ve görgünüzü artırabilirsiniz. Seviye kazandığınızda çalışma gruplarına Nefes tanıtım seminerleri ve workshopları hazırlayabilir ve bireysel danışmanlık yapmaya ve Nefes Atölyeleri düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Çocuk nefes eğitimi, öğrenme zorlukları, psİkolojik rahatsızlıklarda nefes kullanımı, nefes alma zorlukları, meditasyon, yoga ve farkındalık konularında, manyetik şifada, enerji kullanımında, duyular dışı gelişimde, sporda, stres yönetiminde, kekemelik ve davranış bozukluklarında, irade artırımında, bilinçaltı sağılımında, beden sağlığı, güzellik, zayıflama, botoks ve detoks etkileri oluşturmada, cinsel sorunlarda, dolaşım sorunlarında, hamile eğitimi vs.. konularında uzman geliştirmelerini ve ortaya çıkartacakları bilgiyi paylaşıma açmaları arzu edilir.

Nefes Terapisi Eğitimi Sertifika Programına katılmak için +90 542 336 10 07 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir. Ya da aşağıda linki tıklayarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

https://yasamboyuegitim.com/egitim/nefes-terapisi-kocluk-egitimi/

 

 

 

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

*

code