Manisa Robotik ve Kodlama Eğitimi Sertifikası Yorum Yap

Manisa Robotik ve Kodlama Eğitimi Koçnet Akademi ile Üniversite iş birliği ile hazırlanmış sertifika programıdır. Sizde Eğitime dahil olarak geleceğin dilini kodlamaya başlayabilirsiniz. Robotik ve Kodlama sadece yazılımla ya da bilgisayarla ilgilenen insanların bildiği bir bilim ya da beceri değildir.

5 yaşından itibaren 70 yaşına kadar her yaştan insanın severek ve eğlenerek öğreneceği robotik ve kodlama günümüzde yurt dışında okul öncesi dönemdeki çocuklar dahi yazılım, robotik ve kodlama ile eğitim almakta ve gelişimlerini bu doğrultuda düzenlenmektedir. Robotik ve kodlama bilgisi edinerek kendi mesleğinizi elde edebilir ya da insanların hayatlarına dokunacak faydalı ve başarılı projelerin gelişmesinde katkıda bulunarak hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Manisa Robotik Kodlama Eğitimi Sertifika programı Koçnet Akademi Geleceği Kodla projesi olarak her yaştan bireye kodlama ve robotik eğitimlerini farklı kategorilerde ve eğitim müfredatlarında sunmaktadır.

Manisa Robotik Kodlama Eğitimi İle Elde Edinilen Kazanımlar

1) Manisa Kodlama Eğitimi ile Yaratıcılık;

Robotik ve kodlamanın temelinde sanat veya tasarım yer almaktadır. Günümüzde robotik ve kodlama ile tasarlanmış her ürünün belirli bir tasarım özelliği bulunmaktadır. Bir  ürün planlanırken genel olarak kullanım kolaylığına, şık veya sağlam olması gibi bir takım niteliğe bakılmaktadır. Bu nedenle, yaratıcılık robotik ve kodlamanın olmazsa olmaz bir dalıdır. Jodlama eğitimi ile birlikte yaratıcılığın gelişmesi ile eleştirel düşünce ve neden- sonuç ilişkisi ile bağlantılıdır. Robotik Kodlama Eğitimi ile yaratıcılık geliştirilebilir.

2) Manisa Robotik Eğitimi ile Eleştirel Düşünce

Olaylara çok yönlü bakabilme ve bu doğrultuda var olan problemi ya da sorunu neden-sonuç ilişkisi ile kavrayabilme becerisini ilerletmenizi sağlayacak Manisa Robotik Kodlama Eğitimi ile eleştirel düşünme konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

3) Manisa Kodlama Eğitimi ile Neden- Sonuç İlişkisi

Robotik ve kodlamanın birbirine uyumu esnasında herhangi bir durumda kolayca neden- sonuç ilişkisi kurabilecek bu ilişkiyi kendi özel yaşantınıza da entegre edebileceksiniz.

4) Manisa Robotik Eğitimi ile Grup Uyumu

Robotik ve kodlama eğitimleri ile grup içerisinde ekip üyeleriyle birlikte uyum yakalamanız sağlanır. Böylece, sosyal çevrenizde sıklıkla grup uyumunu oluşturabilirsiniz.

5) Manisa Kodlama Eğitimi ile Kişisel Gelişim

Kişilerin üretmesi ve bir şeyleri başarabilmesi elbette ona öz güven kazandırır. Robotik ve kodlama eğitimleri esnasında yapılan projeler veya katkılarda da bu öz güven grup ve eğitmenler tarafından desteklenir.

6) Manisa Robotik Eğitimi ile Meslek Edinimi

Robotik ve kodlama eğitimi Sertifika programına katılan kursiyerler kendi ilgi alanlarını oluşturabilir veya ileri kodlama ile kendilerine yeni bir meslek alanı geliştirebilirler. Gelişen yazılım dünyasında kendisine kolayca yer bulacak eğitimleri alan kişiler, meslek edinimi konusunda da robotik ve kodlama eğitimlerinin faydasını göreceklerdir.

Manisa Robotik ve Kodlama Eğitimi Sertifika Programına katılmak için +90 530 354 96 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıda linki tıklayarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Robotik ve Kodlama Eğitimi Sertifika Programı

Leave a Comment

Your email address will not be published.