Paylaş:
Kastamonu Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi

Kastamonu Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi ile öğrencilerinizin daha hızlı okumasını sağlarken anlama düzeyini de artırmış olacaktır. Hızlı okumayı öğrenen öğrencileriniz sınavlarda süre problemi yaşamayacak daha başarı olacaklardır. Yaşam Boyu Eğitim Öğrencilerinizin bir adım daha öne geçmesini sağlayacak müthiş eğitim programını üniversite işbirliği ile sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Kastamonu Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası programı ile katılımcıların yavaş okumaya neden olan okuma frenlerinden kurtulup anlayarak hızlı okumalarını, bilinçaltı öğrenme teknikleri ile öğrendiklerini kolayca uygulayabilmeleri amaçlanmaktadır.

Bir şeyleri okumayı ve araştırmayı çok fazla seven ancak bir türlü vakit bulamayan ya da son geceye bıraktığınız sınav konularını son sürat okuyup öğrenmek isteyenler için Kastamonu Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika programı müthiş bir fırsattır. Herkesten bir adım önde olmak okuma hızınıza hız katmak ve nitelikli öğrenme becerisi kazanmak isteyen bireyler Kastamonu Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika programına mutlaka katılmalıdırlar.

Hızlı okuma Eğitimi sayesinde argümanın genel yapısını daha iyi anlayabilir işinizde ve kariyerinizde büyük yarar sağlayarak “büyük resmi” okumayı öğrenirsiniz.

Günümüzde istediğimiz bilgiye hızla ulaşma ve öğrenme çok önemlidir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile ilkokuldan itibaren kullandığımız yanlış okuma alışkanlıklarından kurtulma hedeflenmiştir. Bunların yerini alacak yeni okuma alışkanlıkları ile daha hızlı ve daha iyi anlayarak okuma mümkün olacaktır.

Kastamonu Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası programı ile ortalama dakikada 250 kelimelik hızınızı dakikada 500 kelime hıza çıkartabilirsiniz. Okuma hızını artırma okuduğunu anlama becerisini geliştirme zaman tasarrufu sağlar kalan zamanla diğer görevleri gerçekleştirebilir veya dinlenmek, stres atmak için ekstra zamana sahip olabilirsiniz.

Kastamonu Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi Sertifika Programının Kazanımları 

  • Zayıf Okuma Alışkanlıklarını Yenebilirsiniz
  • İç Seslendirme alışkanlığından kurtularak okuma hızınızı artırabilirsiniz.  
  • Blok okuma hızı artırılabilir
  • Verimsiz Göz Hareketini doğru kullanmayı öğrenirsiniz
  • Regresyon (Gerileme) önüne geçebilirsiniz
  • Düşük Konsantrasyondan kurtulursunuz

Kastamonu Hızlı Okuma Sertifikası Programı ile Hızlı okumanın faydalı ve değerli becerilerini kazanacaksınız. 

Kastamonu Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası programına katılmak için +90 542 336 10 07 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da yada aşağıdaki eğitim linkimize tıklayarak eğitime dahil olabilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.