Gaziantep En Uygun Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi

Gaziantep En Uygun Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi programına katılarak devlet üniversite onaylı sertifika sahibi olabilirsiniz. Hikaye öğreticiliği ile masal anlatıcılığı alanında kariyer yapabilirsiniz.

Gaziantep Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi, masallar ve hikayeler yoluyla çocukları geleceğe hazırlamayı ve geleceğini inşa etmelerinde onlara yardımcı olacak eğitimlerin verildiği bir programdır. Hikaye ve masal anlatıcılığı programına katılan kursiyerler yaş gruplarının gelişimsel özelliklerine göre masal seçmeyi ve masalı o yaşa göre anlatılma yöntemlerini öğreneceklerdir.

Hikaye ve Masallara günümüzde her sosyal ortamda ve eğitim ortamlarında yer verilmektedir. Gaziantep Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi programı ile farklı gruplara uygun masal oyunları ve ritüeller ile masal saatlerimizi nasıl daha zengin hale getireceğimizin yolları öğreneceksiniz.

Hikaye ve masallar çocukların, görsellikleri, kişilikleri ve duyularının körelmesinin önüne geçer. Çocuklar, hikaye masal sayesinde duygu, düşünce ve problem çözme becerisini geliştirir. Ayrıca sosyalleşme , birey olma ve bedensel farkındalıklarının gelişimine katkı sağlar.

Hikaye ve masal dinlemeden büyüyen çocuk olmadığı gibi masal ve hikaye anlatmadan çocuk büyüten, eğiten ebeveyn de yoktur. İşte masalın ve hikayenin öğretici, eğitici ve gizemli dünyasından yararlanmak için Gaziantep Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi Sertifika programına katılmalısınız.

Sosyal hayatta, profesyonel iş hayatında ticari hayatta da insanları ikna amaçlı hikayenin gücünü kullandıkları yaygın olarak görülmektedir. Anlatımı güçlendirmek, öğretici olmak ve dinleyenleri sıkmamak için en iyi yol hikayelerdir. Çocukların çevresini anlamlandırmasına yardımcı olarak gelişim sürecine katkı sağlamaktadır. Sunumlarda, mülakatlarda,reklamcılık, pazarlama, eğitmenlik ve koçluk alanlarında kullanıldığı gibi ayrıca sosyal medyada fenomenlerin, bloggerların, vloggerların ve youtuberların kullandığı önemli bir beceridir. Etkili konuşmanın sıkıcı olmaması, anlaşılması için hikaye ve masalın gücünden mutlaka faydalanılır. 

Gaziantep Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi sertifika programına katılarak kendini ifade etmenin en eski ve değerli biçimlerinden biri olup dinleyicinin hayal gücüne hitap etmeyi amaçlayan, bir anlatıya ait görüntüleri aktaran ve bunun için kelimeleri ve eylemleri kullanan bir sanata En Uygun imkanlarda sahip olursunuz. 

Gaziantep En Uygun Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

  • Etkili anlatımlar sunmak isteyenler,
  • Anne-babalar,
  • Kendini hikayeler ile ifade etmek isteyenler,
  • Sanat, Reklam, Tasarım Gibi Yaratıcılık Gerektiren Sektör Çalışanları,
  • Her branştan öğretmenler, öğretmen adayları,
  • Her bölümden üniversite öğrencileri,
  • Sunum yeteneklerini geliştirmek isteyenler,
  • Profesyonel konuşmacılar,
  • Hikaye ve Masalla ilgilenen, ilgi duyan herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur.

Hikaye ve Masal öğreticiliği Eğitimi sayesinde hedef kitleniz ile aranızda bir bağ yaratma ve his uyandırma gücüne sahip olmak için Gaziantep Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi sertifika programına katılmanızı bekliyoruz.

Gaziantep Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi Sertifikası Programına Katılmak ve En Uygun İmkanlarla sahip olmak için Hemen Ara… +90 546 204 61 82  yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi satın alabilirsiniz.

Hikaye ve Masal Anlatıcılığı Eğitimi

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.