Çocuk Terapistliği Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

Çocuk Terapistliği Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akademi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz birçok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Çocuk Terapistliği Eğitimi ve Sertifikası veren üniversiteler den aldığınız Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedirler. Almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile kursiyerlerimize sağlanılmaktadır.

Çocuk Terapistliği Eğitimi sonunda vermiş olduğumuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile iş hayatınıza büyük bir adım atmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.  Bireylerde görülen ruhsal bozukluklar genel olarak çocukluk döneminde yaşadıkları ile ilişkilendirilmektedir. Çocuktur ne olacak denilmemesi gereken süreçlerden bir tanesidir aslında çocukluk dönemleri çünkü o dönemde yaşanan tüm olumsuzluklar birey olduğu zamanda çocuklarımızın karşılarına çıkmaktadır. Günümüzde yetişkinlere yönelik psikoloji alanında eğitimleri ile daha çok karşılaşabilmekteyiz. Çocuklara yönelik psikolojik eğitimler biraz daha az diyebiliriz. Çocuk Terapistliği Eğitimi ile kursiyerlerimize donanımlı bir eğitim süreci sağlayarak bu alanda daha verimli çalışmaları amaçlanmaktadır.  Çocukların iç dünyalarına inmek yetişkinlere nazaran daha zordur, bunun için çocuklara uygulanan yöntemler daha çok onların yapmaktan mutlu oldukları uygulamalar üzerinde sağlanılmaktadır. Çocuk Terapistliği Eğitimi içerik bakımından çocukları anlayabilecek tüm süreci işlemektedir.  Aldıkları belge ile bu alanda çalışmalar yapabilmektedirler.

Çocuk Terapistliği Eğitimi Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

  • Çocuk Terapistliği Eğitimi programına Psikoloji,
  • Sosyoloji,
  • Çocuk Terapistliği Sertifika Programına Psikolojik danışmanlık ve rehberlik,
  • Tıp,
  • Çocuk Terapistliği Eğitimi Sertifikasına Hemşirelik
  • Sosyal Hizmet Uzmanları,
  • Çocuk Terapistliği Eğitimine Çocuk Gelişimi

alanlarından birinden en az dört yıllık lisans programlarından mezun olan ve ya bu bölümlerin öğrencileri Çocuk Terapistliği Eğitimi Sertifika Programına katılabilir.Bir birinden bağımsız modüller halinde çeşitli eğitim paketlerinden oluşan bütüncül bir eğitim paketi alacaklardır.

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Çocuk Terapistliği Eğitimi ve  Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara... +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Çocuk Terapistliği Eğitimi Sertifikası

Leave a Comment

Your email address will not be published.