Beslenme Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler Yorum Yap

Beslenme Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası Veren Üniversiteler

Koçnet Akademi 10 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimi ile; örgün, canlı ve A sekron eğitim sistemi ile online eğitim veren bir eğitim kurumudur. Sitemizde 150 adet eğitim bulunması ile birlikte ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda yeni eğitimleri de bünyemize katmaya devam etmekteyiz. Eğitimlerimiz müfredeta uygun eğitim saatleri ve içerikleri ile verilmekle birlikte, müfredatın değişimleri doğrultusunda eğitimlerimizde güncellemeler de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz birçok devlet ve vakıf üniversiteleri ile aldığınız eğitimler sertifikalandırılmaktadır. Beslenme Koçluğu Eğitimi ve Sertifikası veren üniversiteler den aldığınız Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifikaları e devlet üzerinde sorgulayabilir, almış olduğunuz sertifikaları tüm kamu ve özel kurumlarda kullanabilirsiniz. Kursiyerlerimizin verimli bir eğitim geçirebilmesi ve iş hayatlarında da destek olunması adına eğitim panelleri ömür boyu açık tutulmakla birlikte eğitimlerinin güncellenmelerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedirler. Almış olduğunuz sertifikaların fiili gönderimi ise eğitiminizi tamamladıktan 3 hafta sonra kargo ile kursiyerlerimize sağlanılmaktadır.

Beslenme Koçluğu Eğitimi sonunda vermiş olduğumuz Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika veya Vakıf Üniversitesi Onaylı Sertifika ile iş hayatınıza büyük bir adım atmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız. Beslenme insanların temel ihtiyaçlarından biridir, insanlar hayatlarına ikamet ettirebilmeleri için beslenmeye gereksinim duymaktadır. Aynı zamanda sağlığımızı koruyabilmek için de beslenme büyük önem taşımaktadır. Beslenme Koçluğu Eğitimi ile bireylere tam da bu noktada eğitim vermekteyiz. Besleniyoruz ama nasıl beslendiğimiz ya da nasıl beslenmemiz gerekli gibi önemli noktalar da vardır. Beslenme Koçluğu Eğitimi ile doğru beslenmenin, yediğimiz besinlerin içindeki değerler ve sağlıklı beslenme nasıl olmalı gibi konular işlenerek süreçte bireyleri donanımlı hale getirmek ve bu alanda kendilerini de geliştirerek mesleki bir role bürünmeleri sağlanmaktadır. Beslenme Koçluğu Eğitimi alan bireyler öncelikle kendilerine daha sonra da çevresine büyük ölçüde yarar sağlamaktadır. Aldığı eğitimlerle ve birikimleri ile başta kendi olmak üzere ve çevresinde gelişen kitleye de büyük derecede fayda sağlayabilmektedir.

Kimler Beslenme Koçu Olabilir?

  • Beslenme Uzmanlığı Sertifikası ile Diyetisyenler,
  • Doktorlar,
  • Beslenme Koçluğu Sertifikası ile Psikologlar,
  • Psikolojik danışmanlar,
  • Beslenme Uzmanlığı Sertifikası ile Hemşireler,
  • Ebeler,
  • Beslenme Koçluğu Sertifikası ile Sosyal hizmet uzmanları,
  • Çocuk gelişim uzmanları,
  • Beslenme Uzmanlığı Sertifikası ile Aile danışmanları ve koçlar. 

Beslenme Koçluğu Eğitimi Sertifikası Programına katılarak beslenme koçu olarak çalışabilirler.

Koç Net Akademi sitemiz üzerinden Beslenme Koçluğu Eğitimi ve  Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara... +90 530 354 96 66 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

Beslenme Koçluğu Eğitimi Sertifika Programı

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X